جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446401 تاریخ : 1397/10/29-17:47:30
,1,22,
دوره آموزشی مبتنی بر سند تحول سال 1397 درمدیریت شعب خراسان شمالی به کار خود پایان داد

دوره آموزشی مبتنی بر سند تحول سال 1397 درمدیریت شعب خراسان شمالی به کار خود پایان داد

دوره آموزشی سند تحول راهبردی بانک ، که در راستای آگاهی کارکنان از مفاد اجرایی آن درمدیریت کل شعب استان خراسان شمالی آغاز شده بود با ارزیابی آموزش های به عمل آمده به کار خود پایان داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک در استان خراسان شمالی، دوره آموزشی ویژه سند تحول راهبردی بانک که با حضور کلیه کارکنان در مدیریت و شعب تابعه بانک در پایگاه آموزشی مدیریت شعب استان خراسان شمالی از اردیبهشت ماه سال جاری آغاز شده بود با ارزیابی موفقیت آمیز مباحث ارائه شده به کار خود پایان داد و بدین ترتیب سند تحول راهبردی بانک در مدیریت شعب خراسان شمالی با اجرای مرحله آموزشی یک گام به جلو رفت.

روابط عمومی بانک در خراسان شمالی در گزارش خود با اشاره به سرفصل مباحث آموزشی دوره مذکور اصول و فنون مذاکره ، خدمات نوین بانکی ، بانکداری داخلی ، حقوق بانکی ، اعتبارسنجی ، مدیریت و مهارتهای فروش، ضمانتنامه و ... را از رئوس آموزشی تدریس شده در این دوره اعلام کرد.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران