از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515092 تاریخ : 1399/04/09-01:15:53
,15,
دوازدهمین رویداد فیناپ با فاصله اجتماعی برگزار می شود

دوازدهمین رویداد فیناپ با فاصله اجتماعی برگزار می شود

دوازدهمین رویداد فیناپ به دلیل ادامه شیوع ویروس کرونا، برای مخاطبان در سرتاسر ایران، آنلاین برگزار می شود.

به گزارش بانک و صنعت ، این رویداد که پنج شنبه 12 تیر 99 ساعت 16 آغاز و تا ساعت 20 ادامه خواهد داشت، بر بستر آپارات و اینستاگرام به صورت زنده نمایش داده خواهد شد.

فیناپ دوازدهم، در سومین سال برگزاری رویداد تخصصی فیناپ با حضور متخصصان و کارشناسان حوزه فین تک و حوزه های مرتبط، به موضوعات تخصصی و عمومی مختلفی می پردازد.

این رویداد مانند رویدادهای پیشین فیناپ و جهت پخش زنده با کیفیت، روی استیج ولی این بار بدون حضور شرکت کننده ها برگزار خواهد شد.

ویژگی مثبت پخش زنده دوازدهمین رویداد فیناپ، حضور مخاطبان و شرکت کننده هایی از سراسر ایران است که می توانند هم زمان این رویداد را تماشا و حین برگزاری، پرسش ها یا نظرات خود را از چند طریق مطرح کنند.

ارسال پرسش ها و نظرات از طریق آپارات و نیز از طریق توئیتر با هشتگ Finupevent برای تماشاگران ممکن است.

سخنران ها

راویان فیناپ، در بخش انتقال تجربه، داستان هایی از بحران کرونا در کسب وکارها و رهبری اصیل تا تجاربی در حوز? فین تک، لندتک و اینشورتک برای شرکت کنندگان روایت می کنند.

مسعود زمانی «مدیر آزمایشگاه فناوری های پیشرفته هلدینگ فناپ» روشن آبادی «تهیه کننده پادکست فارسی ناوکست» سیدحسین خاتمی «هم بنیان گذار شرکت دارا» و محمود کریمی «مدیرعامل شبکه نوآفرینی پلنت» راویان فیناپ در این رویداد هستند.

بخش فیناپ پلاس که گفتگوی دونفر از مدیران و صاحب نظران حوزه فین تک است، در این رویداد میزبانِ چند مهمانان خواهد بود.

گفت وگویی میان نیما نامداری، تحلیل گر فناوری های مالی با امیر ناظمی، رئیس سازمان فناوری اطلاعات در یک بخش و گفت وگویی دیگر با حضور آرش برهمند، سردبیر نشریه پیوست و هومن امینی، مدیرعامل دیجی پی در بخش دیگر جزو بخش های جذاب فیناپ دوازدهم خواهد بود.

ثبت نام و تماشای رویداد

فیناپ در رویدادهای پیشین برای حمایت از برگزارکنندگان رویدادهای خصوصی، با هشتگ «رویداد رایگان نیست» فرهنگ حمایت از محتوای خوب را تبلیغ کرده بود؛ اما فیناپ آنلاین قرار است مخاطبانی از کل کشور داشته باشد و بدین منظور بلیت پخش زنده آن رایگان است. مخاطبانی که قصد حمایت از رویداد یا خرید محتوای آن را دارند می توانند از طریق ایوند http://bit.ly/finup12 اقدام کنند.

پخش زنده این رویداد نیز از دو طریق اینستاگرام فیناپ و آپارات قابل مشاهده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران