بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519477 تاریخ : 1399/06/24-16:20:01
,10025,
دلفراز: مدیریت دانش در صنعت بیمه باید نهادینه شود

در مراسم تجلیل از نفرات برتر آزمون جامع عمومی بیمه ملت؛

دلفراز: مدیریت دانش در صنعت بیمه باید نهادینه شود

مدیرعامل بیمه ملت با بیان اهمیت آموزش منابع انسانی و توجه به امر آموزش کارکنان در صنعت بیمه گفت: آزمون جامع عمومی با هدف افزایش دانش عمومی و تخصصی کارکنان شرکت بیمه ملت و ایجاد شاخص هایی برای رتبه بندی شغلی برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه ملت، دکتر دلفراز با تاکید بر اهمیت به روز بودن دانش و اطلاعات کارکنان و اشراف به قوانین و مقررات بیمه، ارتقای سطح آگاهی علمی و دانش تخصصی را مهم دانست و افزود: نخبه پروری و مدیریت دانش از جمله عوامل کلیدی در میزان رشد و پیشرفت شرکت است بنابراین می کوشیم کارکنان بیمه ملت را به لحاظ دانش و اطلاعات به عنوان نخبه پرورش دهیم.

وی با اشاره به این که آزمون جامع عمومی برای اولین بار در صنعت بیمه، در بیمه ملت برگزار شد؛ بیان کرد: مدیریت دانش در صنعت بیمه باید نهادینه شود و با برگزاری چنین آزمون هایی کارکنان می توانند اطلاعات و دانش شغلی خود را محک بزنند.

مدیرعامل بیمه ملت، کسب موفقیت در این آزمون ها را در ارتقای کارکنان و در راستای تحقق شایسته سالاری ذکر کرد و گفت: نیروی انسانی سرمایه اصلی هر سازمان است و باید با افزایش دانش به درستی پرورش یابد، مطالعه بخش نامه ها، آیین نامه ها و دستورالعمل های بیمه و تلاش در به روزرسانی اطلاعات موجب افزایش کیفیت خدمات قابل ارائه می شود.

دلفراز آموزش در حین کار را نوعی خدمت دانست و ادامه داد: افزایش کیفیت خدمات در پی بالابردن دانش شغلی کارکنان؛ اثرات مثبتی را با خود به همراه داد که این اثرات در نهایت به همکاران و شعب برمی گردد.

شایان ذکر است؛ در پایان این جلسه، از فاطمه رازقی، اسرا امیرخانی نجف آبادی، امیر شایگانی، سعید عباسی اضماره، زهرا اسدی، الهه خالصی، فاطمه طابنده، سعید معدنچی ها و حسین احمدی به عنوان نفرات برتر آزمون جامع عمومی بیمه ملت تجلیل به عمل آمد.

گفتنی است؛ در این آزمون که از طریق سامانه جامع آموزش به صورت آنلاین روز پنجشنبه نهم مردادماه در قالب 115 تست چهار گزینه ای در 7 مبحث برگزار شد، تعداد 328 نفر از پرسنل شرکت کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 184
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران