زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490850 تاریخ : 1398/06/25-13:38:24
,10026,
دستیابی بیمه ایران به رشد 52 درصدی در تولید حق بیمه طی 5 ماهه 98

دستیابی بیمه ایران به رشد 52 درصدی در تولید حق بیمه طی 5 ماهه 98

معاون فنی شرکت سهامی بیمه ایران با اعلام اینکه این شرکت در 5 ماهه نخست سال 98 موفق به افزایش 52 درصدی در تولید حق بیمه شده است، گفت:در این مدت نسبت خسارت شرکت در مقایسه با سال گذشته با 10 درصد کاهش از 62 درصد به 48 درصد رسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی بیمه ایران، محمد زاهدنیا با اشاره به اینکه بیشترین رشد حق بیمه مربوط به رشته هواپیما با 393درصد،حمل و نقل کالا با 358 درصد و کشتی با 188 درصد بوده؛ افزود: با تداوم روند غربالگری، مدیریت ریسک و اجرای برنامه متوازن سازی پرتفوی، توانستیم کمترین رشد را در رشته های بیمه درمان با 24 درصد و بیمه شخص ثالث اتومبیل با 39 درصد مدیریت کنیم.

معاون فنی بیمه ایران نسبت خسارت بیمه درمان را با 32 درصد کاهش در مقطع زمانی مذکور معادل 63 درصد و نسبت خسارت بیمه شخص ثالث را با 4 درصد کاهش 54 درصد اعلام کرد.
 محمد زاهدنیا کاهش 10 درصدی خسارت‌های بیمه ایران را مرهون اعمال سیاست ها و رویکردهای حرفه ای و استانداردهای فنی بیمه گری در مجموعه ستادی و اجرایی بیمه ایران دانست و افزود: در صورتی‌که تکالیف و الزامات و اجبار قانونی در برخی رشته های بیمه ای نبود وضعیت و شاخص های مطلوب کنونی به مراتب بهتر می شد.
 معاون فنی بیمه ایران ضمن دعوت از متقاضیان دریافت پروانه نمایندگی بیمه زندگی از بیمه ایران، رشد این رشته را در 5 ماهه 98 معادل 107 درصد و تعداد نمایندگان اختصاصی بیمه زندگی را حدود 2700 نماینده عنوان کرد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران