زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520952 تاریخ : 1399/07/16-17:02:46
,17,
دستگاه ها تا 19 مهر گزارش عملکرد بودجه بدهند

دستگاه ها تا 19 مهر گزارش عملکرد بودجه بدهند

سازمان برنامه و بودجه اعلام کرد: دستگاه های اجرایی تا 19 مهرماه جاری (شنبه هفته آینده) فرصت دارند عملکرد بودجه 1398 خود را ارسال کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سازمان برنامه و بودجه، شرکت های دولتی، بانک ها و مؤسسات انتفاعی وابسته به دولت، برای ورود اطلاعات عملکرد بودجه سال 1398 در سامانه جامع بودجه، تا پایان وقت اداری 19 مهرماه فرصت دارند و تاکید کرد، مهلت ارسال گزارش تمدید نخواهد شد.

پیش از این معاون اقتصادی و هماهنگی برنامه و بودجه سازمان برنامه و بودجه کشور، در بخشنامه ای به دستگاه های اجرایی، شرط تخصیص اعتبارات هزینه ای سه ماهه سوم امسال دستگاه ها را ارائه گزارش عملکرد 6 ماهه نخست دانست.

همچنین محمد باقر نوبخت معاون رییس جمهوری و رییس سازمان برنامه و بودجه مرداد ماه امسال درباره بحث اصلاح ساختار بودجه، گفته بود، بودجه ریزی بر مبنای عملکرد را در دستور کار داریم. بودجه سه ماه نخست دستگاه ها به عنوان تنخواه پرداخت می شود و بودجه را برمبنای عملکرد هر دستگاه محاسبه می کنیم که درهمه دستگاه ها این اقدام را انجام دادیم.

وی افزود: این اصلاح یک جراحی بزرگ است. امیدوارم با توجه به اینکه مجلس هم در این موضوع مصمم است، اصلاح ساختار بودجه اجرایی شود ما هم در دولت کمک می کنیم، حتی چنانچه مجلس این اصلاح را برای بودجه1400 هم به ما بدهد، آن را اجرا خواهیم کرد.

نوبخت گفت: واقعیت اینکه در حوزه های مختلف چندین دستگاه مشابه اداری داریم. این عزم جدی در مسوولین نظام را می طلبد که آنها را تجمیع کنیم، اما این کار ساده ای نیست. اکنون وزارت بهداشت و هم آموزش عالی و نیز نیروهای مسلح کارهای بهداشتی و درمانی می کنند؛ اما سیاست ها را چه کسی در این حوزه باید تدوین کند؟ گفتیم که وزارت بهداشت این کار را بکند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران