بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 508822 تاریخ : 1398/12/12-13:46:33
,17,
دستورالعمل همراهی بانکها با مشتریان نظام بانکی ابلاغ خواهد شد

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد:

دستورالعمل همراهی بانکها با مشتریان نظام بانکی ابلاغ خواهد شد

رئیس کل بانک مرکزی اعلام کرد: دستورالعمل لازم برای همراهی مدیران بانکی با آن دسته از مشتریانی که به سبب شیوع کرونا دچار مشکل در کسب و کار خود شده‌اند، ابلاغ خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی با انتشار یادداشتی در صفحه خود در فضای مجازی نوشت: روز گذشته به مدیران بانکی توصیه‌ای را برای مساعدت و همراهی با مشتریانی که به سبب شیوع کرونا، دچار مشکل در کسب و کار خود شده‌اند، کردم. بنده هم می‌دام که توصیه کافی نیست؛ بلکه قصدم طرح اهمیت موضوع بود.

وی افزود: به طور قطع تصمیمات لازم در این مورد طی دستورالعملی ابلاغ خواهد شد.

همتی ادامه داد: در خصوص کانال مالی معروف به سوییس، طبق اعلام سفیر این کشور ظاهرا دولت آمریکا معافیت لازم در مورد استفاده بخشی از منابع ارزی بانک مرکزی ایران را برای تامین واردات کالاهای اساسی و دارو صادر کرده است؛ این در حالی است که باید روند کار را در عمل دید.

به گفته رئیس کل بانک مرکزی، تاکنون نیز دولت آمریکا غیرقانونی و با اعمال فشار به کشورها، منابع بانک مرکزی را مسدود کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران