در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512359 تاریخ : 1399/02/17-12:11:20
,17,
دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی سال 98 چقدر بود؟

مرکز آمار اعلام کرد

دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی سال 98 چقدر بود؟

طی نیمه اول پارسال، بیشترین و کمترین افزایش دستمزد ساعتی برای شاغلین در طرح های عمرانی، به ترتیب مربوط به «راننده دامپر» با 39.2 درصد و «بنای سنگ چین درجه ی دو» با 3.3 درصد بوده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی - نیمه اول 1398 از سوی مرکز آمار ایران منتشر شد.

طرح آمارگیری از دستمزد نیروی انسانی شاغل در طرح های عمرانی از سال 1365 به صورت شش ماهه در سطح استان تهران توسط مرکز آمار ایران اجرا می شود.

در این آمارگیری، اطلاعات مربوط به دستمزد ساعتی نیروهای انسانی شاغل در طرح های عمرانی (109 مورد) با ارسال پرسشنامه ی مربوط از طریق رایانامه به تعدادی از پیمانکاری های نمونه ی مجری طرح های عمرانی در سطح استان تهران جمع ‏آوری می شود. این طرح در مرداد ماه سال 1398 برای جمع‏ آوری اطلاعات مربوط به نیمه ی اول همان سال اجرا شده است.

در بین تمامی اقلام مورد آمارگیری، «کمک بندکش» با 29.5 درصد دارای بیش ترین افزایش و «قالب ساز فلزی درجه یک» با 0.8 درصد، دارای کمترین افزایش در متوسط دستمزد ساعتی نسبت به دوره قبل بوده اند.

همچنین، مقایسه ی متوسط دستمزد ساعتی در این دوره با دوره ی مشابه سال قبل نشان می دهد که بیش ترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به «راننده دامپر» با 39.2 درصد و کمترین افزایش دستمزد ساعتی مربوط به «بنای سنگ چین درجه ی دو» با 3.3 درصد بوده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران