جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 446302 تاریخ : 1397/10/29-10:46:35
,11,
دسترسی ریلی عامل ارتقاء و افزایش رقابت پذیری در بنادر کشور

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی مطرح کرد:

دسترسی ریلی عامل ارتقاء و افزایش رقابت پذیری در بنادر کشور

مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی گفت: توسعه راه ها و امکان دسترسی ریلی کمک می کند تا وضعیت بنادر ارتقا پیدا کرده و مزیت رقابتی مناسبی ایجاد شود.

 به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان بنادر ودریانوردی، محمد راستاد در بازدید از بندر بوشهر، در خصوص افتتاح پروژه های وزارت راه و شهر سازی در استان بوشهر و تاثیر آن بر روند فعالیت های بندر بوشهر، افزود:باتوجه به اینکه یکی از ضرورت های بنادر تجاری این است که دسترسی مناسب به سیستم های حمل ونقل داشته باشند، طبیعتا توسعه راه ها و امکان دسترسی ریلی کمک می کند تا وضعیت بنادر ارتقا پیدا کرده و مزیت رقابتی مناسبی ایجاد شود.

وی تصریح کرد: بندر بوشهر با توجه به روند توسعه ایی که در آن در حال انجام است و امکانی که در مجتمع بندری نگین ایجاد شده توسعه راه ها و امکان دسترسی ریلی آن بسیار در حجم تجارت و جذب سرمایه گذار موثر است.

راستاد افزود: همانطور که سازمان بنادر و دریانوردی با افزایش عمق کانال به دنبال توسعه دسترسی دریایی است به تناسب آن بایستی فضا برای دسترسی مناسب تر در پسکرانه ها فراهم شود.

وی عنوان کرد: انتظار داریم با توجه به برنامه های توسعه ای بندر بوشهر و دسترسی ریلی از مزیت های حمل و نقل بین وجهی استفاده بهینه ببریم و بندر بوشهر هم بتواند شرایط مناسبی را بدست آورد.

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران