از جیب آینده صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514850 تاریخ : 1399/04/03-12:26:05
,5,
در 8 هفته گذشت 19 پروژه با 9 هزار میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد

اردکانیان خبر داد

در 8 هفته گذشت 19 پروژه با 9 هزار میلیارد تومان اعتبار افتتاح شد

وزیر نیرو گفت: در هشت هفته گذشته از سال 99 توانسته ایم 19 پروژه در بخش های مختلف آب، برق و فاضلاب به ارزش 9 هزار میلیارد تومان افتتاح کنیم.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت، رضا اردکانیان وزیر نیرو در مراسم افتتاح مرکز پایش برق ایران و نیروگاه شاهرودامروزسه شنبه (3 خرداد ماه 99) با بیان اینکه آغاز تابستان همزمان با هفته صرفه جوی آب است، تا پایان سال 98 موفق شدیم 277 پروژه به ارزش بیش از هزار میلیارد تومان را در بخش آب، برق و فاضلاب بهره برداری کنیم، گفت: امسال با ایجاد ظرفیت در ابعاد جدید پیش بینی می کنیم 250 پروژه در بخش آب، برق و فاضلاب تا پایان سال بهره برداری شود.

وی افزود: از ابتدای سال جاری تاکنون توانسته ایم 19 پروژه به ارزش 9 هزار میلیارد تومان را در 8 هفته بهره برداری کنیم.

به گفته این مقام مسئول در سال 99 شاهد افتتاح سه سد مخزنی، 4 تصفیه خانه، آبرسانی به 15 روستا با جمعیت 100 هزار نفر و چهار واحد نیروگاهی به ظرفیت تولید 465 مگاوات بودیم. این در حالی است که شرایط سخت تحریم اقتصادی وجود دارد اما با همت مضاعف اقدامات لازم در این زمینه را انجام می دهیم.

اردکانیان تصریح کرد: سال گذشته نیم درصد تلفات شبکه برق کشور را کاهش دادیم که این میزان صرفه جویی شده در پی کاهش تلفات معادل سوختی بود که برای تولید برق صادراتی استفاده می کردیم.

وزیر نیرو ادامه داد: صحبت های زیادی در منطقه برای صادرات برق و تجهیزات در اختیار داریم که امسال از آن بیش از گذشته استفاده خواهیم کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران