تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311787 تاریخ : 1396/09/29-18:42:43
,17,
در پی تفویض حداکثری اختیارات به استانها هستیم

دکتر قدمی:

در پی تفویض حداکثری اختیارات به استانها هستیم

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با تأکید بر هماهنگی و انسجام بیشتر میان خانواده وزارت اقتصاد به مثابه یک تیم کاری، تاکید کرد که معاونت متبوع، بنا بر توصیه اکید شخص وزیر اقتصاد، به دنبال تفویض حداکثری اختیارات به استان ها است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت؛ مهدی قدمی طی سخنانی در هشتمین جلسه شورای هماهنگی مدیران استان قم که به ریاست وی برگزار شد، با بیان این مطلب، تشکیل شورای هماهنگی مدیران استان را در همین راستا بسیار با اهمیت قلمداد و عمده هدف خود از سفرهای استانی را، ارزیابی عملکرد؛ چالش ها و اولویت های موجود در استان ها عنوان نمود.

وی در ادامه افزود: شرایط هماهنگی میان مدیران استان، بسیار مطلوب است و توفیقات خوبی نیز حاصل شده است و در زمینه مشکلات طرح شده نیز پیگیری لازم بعمل خواهد آمد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی بخشی از مشکلات همانند موارد مرتبط با ساختار، نیروی انسانی و ... در استانهای مختلف و دستگاه های زیرمجموعه وزارت اقتصاد را مشترک عنوان کرد و گفت، این موارد تا جایی که در حیطه اختیارات وزارتخانه باشد به صورت جدی پیگیری و حل می شود .

قدمی در ادامه با تاکید بر تفویض اختیار حداکثری به استانها، این امر را موجب رشد و پیشبرد هر چه بهتر اهداف و سیاست های وزارت امور اقتصادی و دارایی عنوان نمود.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با ابراز رضایت از انسجام و همکاری خوب و موثر واحدهای تابعه وزارت متبوع در استان قم خواستار تقویت این همکاری ها در کلیه استانهای کشور شد.

این گزارش حاکی است، عادل علیپور نماینده وزیر و مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان قم نیز طی سخنانی در این جلسه، ضمن قدردانی از حضور مسئولان وزارت متبوع در استان قم اظهار داشت: بین مدیران مجموعه وزارت امور اقتصادی و دارایی در استان تعاملات خوبی برقرار است و ما تلاش خواهیم کرد در مسیر هم افزایی هر چه بیشتر، به این تعاملات انسجام دهیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران