صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521765 تاریخ : 1399/08/01-14:12:39
,10025,
در نظرسنجی قانون جدید بیمه شخص ثالث، شرکت کنید

در نظرسنجی قانون جدید بیمه شخص ثالث، شرکت کنید

بیمه گذاران و مشتریان بیمه سرمد، می توانند با شرکت در نظرسنجی قانون جدید بیمه شخص ثالث، نظر خود را درباره پیاده سازی و اجرای بهتر این قانون اعلام کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، بر اساس تبصره یک ماده 19 قانون بیمه شخص ثالث، بیمه مرکزی موظف است با همکاری نیروی انتظامی، ترتیبی اتخاذ کند که امکان صدور بیمه نامه شخص ثالث بر اساس ویژگی های «راننده» فراهم شود. در این قانون، عواملی مانند سن، جنسیت، تاریخ اخذ گواهینامه،
نوع گواهینامه، حرفه ای بودن راننده و سوابق رانندگی او در محاسبه حق بیمه لحاظ می شود و فقط نوع وسیله نقلیه، کاربری آن و تعداد سال ها ی تخفیف آن، ملاک محاسبه حق بیمه نیست.
بر همین اساس مرکز افکار سنجی صنعت بیمه کشور، اقدام به بررسی نظرات بیمه گذاران درباره قانون جدید بیمه شخص ثالث کرده است. بیمه سرمد نیز برای اجرای هرچه بهتر این قانون، از بیمه گذاران و مشتریان خود می خواهد با پاسخ دقیق به پرشسنامه پژوهشکده بیمه، به پیاده سازی و اجرای بهتر این قانون کمک کنند.
برای پاسخ به پرشناسمه پژوهشکده بیمه اینجا کلیک کنید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 138
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران