در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520013 تاریخ : 1399/07/01-17:43:56
,1,
در مجمع عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران چه گذشت؟

در مجمع عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران چه گذشت؟

پشتیبانی سهامداران بانک قرض الحسنه مهر ایران مهر تأییدی بر توفیقات این بانک است و سهامداران قدردان تلاش های مدیران و کارکنان این بانک هستند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، مجمع عمومی سالانه این بانک روز یکشنبه 30 شهریور برگزار شد. در این جلسه هیئت مدیره بانک مهر ایران گزارش عملکرد سال 1398 را ارائه کردند و در ادامه اعضای هیئت رئیسه و سایر نمایندگان سهامداران نظرات خود را ابراز کردند. در ادامه مهم ترین اظهارات رئیس مجمع را می خوانید.

سید فرید موسوی، عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران و رئیس مجمع گفت: اقدامات شایسته بانک قرض الحسنه مهر ایران مرهمی بر آلام جامعه است. هم کسانی که به صورت قرض الحسنه سپرده گذاری می کنند و هم افرادی که سازوکار ادای این وظیفه را فراهم می کنند، قطعاً مورد عنایت الهی واقع خواهند شد. به مجموعه بانک مهر ایران اعم از مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و تک تک مدیران و کارکنان این بانک برای دستاوردهایشان تبریک عرض می کنم و برای همه تلاش هایتان در سال گذشته خسته نباشید می گویم.

موسوی اظهار کرد: پشتیبانی سهامداران بانک قرض الحسنه مهر ایران مهر تأییدی بر توفیقات این بانک است و سهامداران قدردان تلاش های مدیران و کارکنان این بانک هستند. سال جاری نسبت به سال 1398 سخت تر است، ولی من یقین دارم خلاقیت، تجربه و دانش شما باعث می شود کارنامه درخشان تری نسبت به سال 1398 ارائه دهید. امیدوارم در کنار یکدیگر بتوانیم مسئولیت مهمی را که بر دوش داریم، به درستی ایفا کنیم و برگ زرینی به افتخارات شبکه بانکی اضافه کنیم.

وی همچنین گفت: بابت صورت های مالی مناسبی که ارائه شد، سپاسگزارم. همچنین در حوزه مسئولیت اجتماعی، توسعه بانکداری الکترونیکی و افزایش مشتریان بانک اقدامات خوبی انجام شده است. وضعیت مناسب مطالبات غیرجاری، افزایش 135درصدی سود و افزایش 77درصدی درآمدهای عملیاتی نیز بیانگر تلاش های مدیران و کارکنان بانک مهر ایران است که آن را قدر می دانم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 173
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران