تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 312076 تاریخ : 1396/10/04-11:01:55
,15,
در فاز اول 1000جایگاه سوخت را تامین میکنیم

مدیر پروژه CNG ایران کیش:

در فاز اول 1000جایگاه سوخت را تامین میکنیم

حسین قاسمی مدیر پروژه سی ان جی ایران کیش گفت: طبق وعده ای که دادیم 9 ج سوخت سی ان جی دیگر رامجهز به محصول پرداخت الکترونیکی ایران کیش کردیم .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایران کیش، حسین قاسمی در حاشیه اولین نمایشگاه جایگاه های سوخت و صنایع وابسته، اظهار داشت: 5 جایگاه در البرز و 4 جایگاه در مشهد، راه اندازی شده است. 

قاسمی درباره اینکه چه زمانی این پروژه ها به تولید انبوه می رسد گفت: درجلسه ای که به زودی با شرکت ملی پخش فراورده ها خواهیم داشت ، تصمیمات نهایی در اینباره گرفته میشود. اما آنچه که در طرح و برنامه ایران کیش وجود دارد این است که فاز اول را با 1000 جایگاه در سال 1397 به سرانجام برسانیم . 

نخستین نمایشگاه بین المللی جایگاه های سوخت و صنایع وابسته از تاریخ 3 الی 6 دی ماه 96 واقع در نمایشگاه بین المللی برگزار می شود . 

پیشتر دستگاه پرداخت الکترونیکی CNG ایران کیش درهفتمین همایش و نمایشگاه بین المللی خودروهای دوگانه سوز اقیانوسیه و آسیا(آنگوا) مورد استقبال متخصصین ،مدیران و بازدیدکنندگان قرار گرفته بود .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 166
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران