تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517921 تاریخ : 1399/05/26-14:15:36
,1,
در شرایط کنونی اقتصاد کشور به ترویج فرهنگ ایثار و ایثارگری نیاز است

در شرایط کنونی اقتصاد کشور به ترویج فرهنگ ایثار و ایثارگری نیاز است

دکتر مرتضی اکبری ضمن تبریک فرارسیدن 26 مرداد ماه سالروز آغاز بازگشت آزادگان به میهن اسلامی گفت: پیروزی در جنگ اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی با ترویج فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه میسر می شود.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، دکتر اکبری با اشاره به نقش فرهنگ ایثار و ایثارگری در جامعه بیان داشت: امروز عرصه های ایثار تغییر کرده و بیش از هر زمان دیگری، توسعه مفهوم ایثار و ایثارگری در جامعه ایران نیاز است.

وی افزود: در گذشته انسان ها برای تحقق و حفظ آرمان هایشان از جان خویش دست می کشیدند، در حالی که امروز نگاه مادی انسان ها بیشتر گسترش یافته و نیاز است تا بار دیگر فرهنگ ایثار، ازخود گذشتگی و شهادت احیا شود.

مدیرعامل بانک مهر ایران ادامه داد: استراتژی دشمنان به جنگ اقتصادی تغییر کرده و لازم است همانگونه که در دوران دفاع مقدس تمام اقشار با همدلی و ایثار برای دفاع از کشور بسیج شدند، برای رونق اقتصادی نیز تلاش کنند.

وی نظام بانکی را از مهمترین ارکان اقتصاد کشور دانست و اظهارداشت: هر تلاشی که درراستای تحقق نقش بانک در رونق تولید و ایجاد اشتغال انجام گیرد درحقیقت حرکتی برای پیروزی در جنگ اقتصادی است.

دکتر مرتضی اکبری تصریح کرد: خوشبختانه به دلیل ماهیت بانک مهر ایران این روحیه در میان همکاران به شدت وجود دارد و کارکنان بانک در این شرایط اقتصادی به شکل جهادی عمل می کنند.

وی خاطرنشان کرد: در شرایط کنونی اقتصاد کشور بانک مهرایران موفق به رشد 17 درصدی در منابع و همچنین کاهش و حفظ مطالبات به میزان یک درصد شده است که این امر به اهتمام همکاران و تلاش های جهادگرانه آنان دلالت دارد.

مدیرعامل بانک مهرایران، حفظ روحیه همدلی و همکاری را رمز پیروزی در دفاع مقدس دانست و گفت: درحال حاضر در سیستم اداری کشور نیاز به همان روحیه داریم زیرا کاهش همدلی موجب هدررفتن انرژی و توان مجموعه خواهد شد.

در پایان، باتوجه به شرایط شیوع بیماری در کشور و به علت رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی لوح تقدیری و هدیه ای به رسم یاد بود به اکبر ترکیان رییس اداره کل حسابداری و بودجه که از آزادگان هشت سال دفاع مقدس است به نمایندگی از طرف آزادگان، جانبازان و ایثارگران بانک، اهدا شد.

شایان ذکر است، در این مراسم مجید وکیل مشاور مدیرعامل و رئیس اداره کل حوزه مدیریت و محبوبه رنجبر رئیس اداره کل روابط عمومی نیز حضور داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 141
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران