زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490014 تاریخ : 1398/06/04-14:24:36
,17,21,
در خصوصی سازی فردی را گرفتند که غیرقابل انعطاف است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

در خصوصی سازی فردی را گرفتند که غیرقابل انعطاف است

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به دستگاه قضایی گفت: در خصوصی‌سازی فردی را گرفتند که غیرقابل انعطاف‌ترین آدم بود چرا؟ چون معامله نکرده او را گرفتند و محاکمه کردند و او را دادگاهی نکردند. باید دادگاه تشکیل شود و زمانی که محکوم شد حکم اجرا کنند نه اینکه او را ببرند زندان و بگویند مجرم است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از سازمان خصوصی سازی، مسعود پزشکیان، نایب رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این سوال که «چرا مجلس قانونی در صورت تخلف نمایندگان ندارد» گفت: مجلس قانون نظارت بر رفتار نمایندگان را دارد اما این قانون دارای نقص‌هایی است. اختیاراتی که باید برای برخورد وجود داشته باشد، وجود ندارد. تا زمانی که شفافیت در روند داده ها چه مالی یا چه سیاسی - جناحی درست نشود،  هم می‌شود آدم‌هایی را به جرم اینکه خوردند و بردند متهم کرد و هم می‌توان با آدم‌هایی که خوردند و بردند، کاری نداشت.

او با اشاره‌ای کوتاه به بحث خصوصی‌سازی بیان کرد: در خصوصی‌سازی فردی را گرفتند که غیرقابل انعطاف‌ترین آدم بود چرا؟ چون معامله نکرده او را گرفتند و محاکمه کردند و او را دادگاهی نکردند. باید دادگاه تشکیل شود و زمانی که محکوم شد حکم اجرا کنند نه اینکه او را ببرند زندان و بگویند مجرم است.

پزشکیان خطاب به دستگاه قضایی گفت: اگر فردی مجرم است محاکمه و حکم صادر کنید نه اینکه به اداره‌اش بگویید بازنشسته‌اش کند و از آن طرف او را به زندان ببرید، شما که اطلاعات دارید و همه چیز در دست‌تان است او را به دادگاه ببرید و محاکمه را شفاف و علنی انجام دهید تا مردم بدانند آن آدم دزد و خلافکار بوده و زد و بند داشته است.

نایب رئیس مجلس مطرح کرد: باید اینها را شفاف گفت نه اینکه در جامعه بدمیم که اینها خلافکار و دزد هستند و مردم هم بگویند، دزد را گرفتند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران