جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518285 تاریخ : 1399/06/03-11:53:18
,10025,
در آستانه چهارم شهریور و پیام متفاوت مدیرعامل محترم بیمه معلم

در آستانه چهارم شهریور و پیام متفاوت مدیرعامل محترم بیمه معلم

مدیرعامل بیمه معلم در پیامی روز کارمند را تبریک گفت.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، شایسته است روزی که به نام شماست ...

انجام فعالیتهای حرفه ای درحالی که در معرض بیماری خطرناک کووید 19 قرار دارید، فداکاری بزرگی است که در وصف نیاید. به عنوان مدیرعامل بیمه معلم، سختی کار را دراین شرایط ویژه باور دارم و از صبر شما همکاران در رعایت الزامات جهت حفظ سلامتی، سپاسگزارم.

اگرچه باید اذعان داشت که شیوع این ویروس مخاطره آمیز از زوایای دیگری مورد توجه می باشد، چراکه تمرکز بر فن آوری در قالب ارائه خدمات به صورت الکترونیک و برگزاری جلسات آنلاین را می بایست گسترش داد و ما نیز تلاش کردیم در شرکت بیمه معلم ازاین فرصت ها بهره بریم.

اینجاست که باید تبریک ویژه خود را به مناسبت روز کارمند با توجه به شرایط ویژه فعلی تقدیم همکاران شایسته خود کنم و تاکید دارم که قدردان فداکاری های شما در این روزهای خاص هستم. و بر این باورم که با یاری خدای بزرگ، این دوران سخت را پشت سر می گذاریم و با کسب تجارب جدید به دوران پساکرونا قدم خواهیم نهاد.

محمد ابراهیم تحسیریارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 199
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران