صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517496 تاریخ : 1399/05/19-10:50:46
,10028,
دریای عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس مواج و متلاطم است

دریای عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس مواج و متلاطم است

سازمان هواشناسی با اعلام وضعیت مواج و متلاطم بودن دریای عمان، تنگه هرمز و خلیج فارس برای امروز و روزهای آینده، از وقوع، رگبار باران، وزش باد شدید و رعدوبرق در استان های هرمزگان، سیستان، کرمان و فارس و همچنین ارتفاعات البرز خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت، سازمان هواشناسی کشور اعلام کرد: سه روز آینده در نیمه جنوبی سیستان و بلوچستان، جنوب کرمان، جنوب شرق فارس و استان هرمزگان، در بعضی از ساعات رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد که بارش های امروز در جنوب شرق سیستان از شدت بیشتری برخوردار است.

براساس این گزارش در سه روز آینده، در ارتفاعات البرز مرکزی، نیز انتظار رگبار پراکنده، گاهی رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی شده است. روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز در غرب سواحل دریای خزر، بارش پراکنده رخ می دهد.

همچنین از روز سه شنبه تا پایان هفته جاری در بیشتر مناطق کشور، آسمان صاف و جوی پایدار پیش بینی شده است.

سه روز آینده دریای عمان و روزهای یکشنبه و دوشنبه تنگه هرمز، و روزهای دوشنبه و سه شنبه نیز خلیج فارس، مواج و متلاطم است.

براساس توضیح این سازمان در سه روز آینده در نوار شرقی کشور، وزش باد شدید مورد انتظار است که روزهای یکشنبه و دوشنبه وزش باد در خراسان جنوبی و همچنین سیستان و بلوچستان شدت بیشتری دارند و احتمال وقوع گردوخاک نیز برای این مناطق وجود دارد.

براساس این گزارش تهران گرم می شود و دمای 35 درجه سانتیگراد بیشینه دمای امروز تهران و کمینه دما 23 درجه سانتیگراد پیش بینی شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران