جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520728 تاریخ : 1399/07/13-16:36:59
,15,
دریافت کد بورسی با آپ آسان تر شد

دریافت کد بورسی با آپ آسان تر شد

با شروع به کار سیستم احراز هویت الکترونیکی در اپلیکیشن آپ، گرفتن کد بورسی برای علاقه مندان به بازار سرمایه آسان تر از گذشته شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی آسان پرداخت، در حالی که بارها شاهد اوج گرفتن شیوع کرونا بوده ایم، برخورداری از شرایط احراز هویت الکترونیکی electronic know your customer که با ekyc در اکوسیستم شناخته می شود، امتیاز مهمی برای سوپر اَپ ها به شمار می رود. زیرا کاربران دیگر نیازی ندارند به طور مثال پس از ثبت نام سجام، برای احراز هویت به جدول بلندبالای نشانی کارگزاری‎ها نگاه بیندازند و یک آدرس را با محل کار یا زندگی خود وفق دهند.

در اپلیکیشن آپ که از ماه های گذشته، ثبت نام سجام امکان پذیر بود اکنون در صفحه دوم، گزینه ای به نام سجام و احرازهویت فعال است که کاربر صرفا در چند ثانیه می تواند کاری را انجام دهد که بدون این گزینه باید با صرف هزینه تردد، ایستادن در صف های طولانی و تحملِ ماندن در فضای بسته انجام می داد.

در احراز هویت الکترونیکی آپ، یوآیدی به عنوان پلتفرم نخست احراز هویت، همکاری دارد و هوش مصنوعی، مشخصات بیومتریک هر کاربر را ارزیابی، مقایسه و تایید می کند. به همین دلیل سرعت، دقت و مقیاس پذیری احراز و تایید هویت بهینه شده، هزینه های احراز و تایید هویت کاهش می یابد و مهم تر آنکه تهدیدات جدید کلاهبرداران در فضای مجازی کاهش چشمگیر می یابد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 119
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران