زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490611 تاریخ : 1398/06/17-17:59:33
,5,
دریافت قبض سبز تغییری در محاسبه هزینه برق ندارد

سخنگوی صنعت برق:

دریافت قبض سبز تغییری در محاسبه هزینه برق ندارد

سخنگوی صنعت برق گفت: در طرح دریافت قبض سبز فقط نحوه ارسال قبض تغییر یافته و محاسبه هزینه برق همانند گذشته انجام می‌شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مصطفی رجبی مشهدی، گفت: با به پایان رسیدن شهریور مهلت ارسال شماره تلفن همراه برای دریافت قبض سبز تمام می‌شود و از ابتدای ماه مهر قبض کاغذی صادر نمی شود. 

وی با تشکر از مشترکین برق به دلیل همکاری انجام شده برای اجرای طرح قبض سبز (ارسال قبض برق از طریق پیامک) افزود: تاکنون بجز 5 استان، بیش از 90 درصد مشترکین برق اطلاعات خود را ارسال کرده و در سامانه ثبت شده است. 

سخنگوی صنعت برق با اشاره به ارسال شناسه قبض به سرشماره 20001521 در کشور و 10001521 درتهران برای ثبت شماره تلفن همراه در سامانه صنعت برق اظهار داشت: استان‌های کرمانشاه، ایلام، سمنان، گیلان، تهران (بجز شهر تهران که بیش از 90 درصد اطلاعات ثبت شده است) و شهرستان تبریز تا 85 درصد اطلاعات ثبت شده که در روزهای آینده به 85 درصد خواهد رسید. 

رجبی مشهدی با بیان اینکه قبض کاغذی فقط برای مناطقی که تحت پوشش خدمات تلفن همراه نیستند صادر می‌شود ادامه داد: افرادی که تا مهرماه اطلاعات خود را ثبت نکنند باید قبض خود را با مراجعه به سایت‌های شرکت توزیع برق هر استان و یا شهر ملاحظه و از همان سامانه نیز پرداخت کنند.

وی با بیان اینکه اجرای این طرح در کاهش مصرف کاغذ بسیار موثر است گفت: مشترکین برق می‌توانند از طریق لینک ارسالی همراه با پیامک قبض برق و یا سایت شرکت‌های توزیع برق هر شهر یا استان جزئیات قبض و اصل قبض رامشاهد کنند. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 217
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران