در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522631 تاریخ : 1399/08/24-16:38:12
,15,
دریافت غیرحضوری کدپستی آسانتر شد

دریافت غیرحضوری کدپستی آسانتر شد

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی شرکت ملی پست گفت: با تجمیع سامانه های مختلف کدپستی ده رقمی، دریافت غیرحضوری کدپستی برای شهروندان آسانتر شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی شرکت ملی پست، کاوه دولتی با تاکید بر اهمیت ارایه خدمات غیرحضوری به مردم در دوران شیوع ویروس کرونا، افزود: با راه اندازی سامانه جدید درگاه خدمات الکترونیکی جی نف به آدرس gnaf.post.ir، عموم شهروندان، سازمان ها و نهادهای دولتی و بنگاه های اقتصادی می توانند با مراجعه به این سامانه و طی چند مرحله ساده، خدمات مربوط به کدپستی را بدون مراجعه حضوری به واحدهای پستی دریافت کنند.

وی خدمات این سامانه به شهروندان را شامل «یافتن کدپستی با داشتن نشانی»، «یافتن کدپستی با پیمایش روی نقشه»، «صدور گواهی کدپستی»، «درخواست کدپستی جدید(بناهایی که قبلا برای آنها کد تعریف نشده است) و «پیگیری درخواست کدپستی» عنوان کرد.

به گفته وی، «دریافت نشانی با کدپستی»، «دریافت نشانی به صورت رشته ای با کدپستی»، «دریافت مختصات جغرافیایی کدپستی»، «دریافت کدپستی با استفاده از تلفن ثابت» و «تولید گواهی کدپستی»، خدماتی است که سامانه به بنگاه های اقتصادی غیردولتی ارایه می دهد.

دولتی، خدمات به دستگاه هاو سازمان های دولتی را نیز شامل «دریافت نشانی با کدپستی»، «دریافت نشانی به صورت رشته ای با کدپستی» و «دریافت مختصات جغرافیایی کدپستی» ذکر کرد.

مدیر کل جغرافیایی و اطلاعات مکانی با تاکید بر اهمیت دیدگاه ها و نظرات شهروندان در ارایه هرچه بهتر خدمات، تصریح کرد: در سامانه gnaf.post.ir بخش نظرسنجی ایجاد شده تا مراجعان بتوانند دیدگاه ها و پیشنهادات خود را در راستای ارتقا کمی و کیفی خدمات این سامانه با متولیان به اشتراک بگذارند.

وی در ادامه به سامانه هایی که تاکنون خدمات کدپستی را به صورت پراکنده ارایه می دادند اشاره کرد و گفت: این سامانه ها شامل «دریافت استعلام کدپستی» به آدرس gavahi.post.ir، «صدور گواهی کدپستی» به نشانی epostcode.post.ir و «سامانه یکچارچه نشانی های ایران» sina.post.ir هستند که به راه اندازی سامانه درگاه خدمات الکترونیکی جی نف، تمامی این خدمات به صورت یکجا و کامل در دسترس مشتریان قرار گرفته است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران