صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518542 تاریخ : 1399/06/06-14:39:53
,1,
دریافت صدها میلیون ریال جایزه در طرح «دابل کارت هدیه» بانک صادرات ایران

با حفظ موجودی کارت هدیه، شانس خود را امتحان کنید؛

دریافت صدها میلیون ریال جایزه در طرح «دابل کارت هدیه» بانک صادرات ایران

خریداران و دارندگان کارت های هدیه بانک صادرات ایران در صورت تعویق در خرید و حفظ موجودی آن، می توانند در قالب طرح «دابل کارت هدیه» با عضویت در باشگاه مشتریان این بانک، به قید قرعه از صدها میلیون ریال جوایز نقدی برخوردار شوند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، در این طرح یک ساله که قرعه کشی آن در چهار مرحله سه ماهه صورت خواهد گرفت، کارت های هدیه خریداری شده بانک صادرات ایران بسته به میزان مانده موجودی کارت و امتیازات کسب شده، در قرعه کشی شرکت داده شده و دارندگان آن از صدها میلیون ریال جوایز نقدی ارزشمند بهره مند خواهند شد.
زمان اجرای طرح به مدت 12 ماه و از یکم شهریورماه 1399 تا 31 مردادماه سال 1400 در چهار دوره سه ماهه برگزار می شود و تمامی افرادی که کارت هدیه بانک صادرات ایران را در اختیار داشته باشند، می توانند در این طرح شرکت کنند.
در این طرح، به ازای هر 500 هزار ریال مانده در هر کارت هدیه، روزانه 50 امتیاز به کارت تخصیص داده می شود و امتیازها به صورت روزشمار محاسبه و در بازه های زمانی سه ماهه و بر اساس مجموع امتیاز کسب شده برای هر کارت به تفکیک، قرعه کشی صورت می گیرد.
مبنای شرکت در قرعه کشی، امتیازی است که به صورت مجزا به هر کارت تخصیص داده می شود لذا امتیاز مجموع کارت های مربوط به یک شخص به عنوان معیار ورود به قرعه کشی در نظر گرفته نمی شود.
تمامی کارت هایی که در طول مدت زمان اجرای طرح، حداقل 4500 امتیاز کسب کنند، می توانند در قرعه کشی شرکت داده شوند.
امتیاز کارت هایی که در دوره های اول این طرح برنده نشده باشند، به امتیاز دوره جدید آنها اضافه خواهد شد، لذا افرادی که در دوره قبلی قرعه کشی برنده نشده ‍ اند در صورت نگاه داشت منابع در کارت هدیه ثبت شده در باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران، شانس بیشتری برای کسب جایزه خواهند داشت.
متقاضیان شرکت در این طرح لازم است پس از خرید کارت هدیه، به سایت باشگاه مشتریان بانک صادرات ایران به نشانی: https://club.bsi.ir مراجعه و در طرح «دابل کارت هدیه» مشخصات کارت هدیه خود را ثبت کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران