صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516438 تاریخ : 1399/04/31-18:07:21
,1,
دریافت دو وام قرض الحسنه با طرح 2 در یک

دریافت دو وام قرض الحسنه با طرح 2 در یک

در چارچوب طرح دو در یک بانک قرض الحسنه مهر ایران می توانید به پشتوانه حساب خود دو بار وام قرض الحسنه دریافت کنید. در این طرح، افراد می توانند با افتتاح حساب در بانک مهر ایران و تکمیل موجودی آن، تا 100 درصد مبلغ افتتاحی خود را بدون ضامن وام قرض الحسنه دریافت کنند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، ویژگی این طرح دریافت دو بار وام قرض الحسنه با یک بار افتتاح حساب، است. وام اول با کارمزد یک درصد و وام دوم به میزان امتیاز مشتری با کارمزد چهار درصد پرداخت می شود.

وام اول یک روز پس از تشکیل پرونده به مشتری پرداخت می شود. مبلغ این وام به انتخاب مشتری و حداکثر تا 100 درصد مبلغ سپرده افتتاحی است. تعداد اقساط نیز به انتخاب مشتری و تا سقف 60 ماه قابل افزایش است. برای پرداخت این وام به صاحب سپرده، نیازی به ارائه ضامن نیست و کارمزد این بانک نیز تنها یک درصد است.

کم و کیف دریافت وام دوم چگونه است؟
مبلغ وام دوم نیز بر اساس میانگین باقی مانده سپرده افتتاحی مشتری و بازپرداخت اقساط ماهانه وام اول تعیین می شود و تعداد اقساط آن تا سقف 60 ماه و به انتخاب مشتری قابل افزایش است. دریافت این وام نیاز به ارائه ضامن معتبر دارد و کارمزد آن تنها 4 درصد است. حداکثر مبلغی که به عنوان وام دوم قابل پرداخت است، برای هر نفر از محل منابع بانک 200 میلیون ریال است.
برای مثال در صورتی که شما مبلغ 100 میلیون تومان در سپرده ویژه اجتماعی بانک قرض الحسنه مهر ایران واریز کنید، در کوتاه ترین زمان ممکن و حداکثر یک روز، شخصاً می توانید بدون نیاز به ضامن، مبلغ 95 میلیون تومان با اقساط قابل انتخاب از دو ماه تا 60 ماه و کارمزد یک درصد دریافت کنید. در این حالت شما می توانید بعد از بازپرداخت اقساط و تسویه وام اول، از تسهیلات مرحله دوم بانک معادل امتیاز حاصله از پنج میلیون تومان باقی مانده به علاوه بازگشت اقساط وام 95 میلیون تومانی مطابق ضرایب سیاست اعتباری مرتبط با سال مورد نظر و ضوابط و مقررات جاری بانک مهر ایران بهره مند شوید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 123
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران