جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 447197 تاریخ : 1397/11/07-11:58:35
,6,
دریافت جایزه ملی مدیریت انرژی با نگرش نوین در مدیریت انرژی توسط شرکت یزدتایر

دریافت جایزه ملی مدیریت انرژی با نگرش نوین در مدیریت انرژی توسط شرکت یزدتایر

مسئول روابط عمومی شرکت یزد تایر اظهار داشت: همه ساله به واسطه ارزیابی های انجام گرفته در سازمان مدیریت، تعدادی از شرکت های مدعی به عنوان شرکت های پیشرو در حفظ و نگهداری از انرژی های مصرفی در امر تولید به عنوان شرکت های منتخب در همایش دریافت جایزه ملی مدیریت انرژی شرکت می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، پیروز نوایی افزود: شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد با توجه به اندیشیدن تدابیری در کاهش انرژی های مصرفی خود در تولید توانست جزء شرکت هایی منتخب با رتبه تندیس نقره ای محسوب شود که با این کار نه تنها تولیدات خود را کاهش نداده بلکه افزایش بهره وری و تولید نیز داشته است.

وی در ادامه تصریح کرد: این شرکت با نصب ماشین آلات کنترلی برای ارزیابی مصارف انرژی، توانست با کسب نمرات قابل توجهی، لوح و تندیس نقره ای مدیریت انرژی که یک جایزه کاملا ملی است را دریافت نماید و جزء پیشگامان در این حوزه به شمار رود و تنها شرکت تایر سازی منتخب باشد.

نوایی افزود: این پروسه که همه ساله به صورت تخصصی و کاملا علمی صورت می پذیرد یکی از نقاط عطف هر شرکت یا کارخانه میتواند باشد که با نوسازی وسایل و ادوات خود در امر تولید ناب از آن بهرمند شود زیرا این کار منجر به کاهش مصرف انرژی های مختلف مانند گاز، برق و آب که رکن های اساسی تولید به حساب می آیند می شود در واقع کاهش مصرف انرژی به نوعی موجب کمک به کل سرمایه کشور در کاهش هزینه مربوط به مصرف انرژی های موردنیاز در تولید است.

وی در ادامه گفت: اعطای جایزه ملی مدیریت انرژی به صورت کاملا علمی با ارزیابی های سختگیرانه ای که انجام می گیرد به هر شرکت تعلق می گیرد و در حقیقت تیمی متشکل از کارخانجات و ارزیابان سازمان مدیریت انرژی هستند که با ارزیابی های دوره ای طی یکسال این جایزه ملی را به هر واحدتولیدی بر اساس نوع انرژی های کاهش یافته اعطا می کنند.

پیروز نوایی در ادامه افزود: به دلیل نگرش نوین مدیریتی و بهره گیری از ماشین آلات پیشرفته، شرکت یزد تایر موفق شده است بین 10 شرکت تایر ساز جزء تنهاشرکت های دریافت کننده جایزه ملی مدیریت انرژی درسال 1397 باشد که این انتخاب شایسته به صورت لوح و تندیس نقره ای بوده است.

وی گفت: بنیانگذاران شیوه نوین مدیریتی در مجتمع صنایع لاستیک یزد، در سطوح بالای مدیریتی جناب آقای دکتر اسکندر ستوده مدیرعامل مجموعه بودند که این جایزه توسط ایشان در مراسم دریافت شد و در سطوح معاونت ها، خانم اعتصامی و در قسمت مدیریت انرژی آقای مهندس شفیعی با تلاش فراوان خود و سایر همکاران، به این موفقیت دست یافتند.

مسئول روابط عمومی شرکت یزد تایر گفت: با توجه به اینکه تولید تایر بسیار سخت و پیچیده است و نیازمند استفاده از فشار بخار آب و نیروی برق بالا در تولید می باشد لذا نگرش به توجه در کاهش انرژی در تولید این محصول بسیار اهمیت دارد.

وی تصریح کرد: از مزایای نگرش به آینده، می توان به حفظ و نگهداری انرژی برای نسل های آینده که سرمایه های کشور هستند و ممکن است روزی در این کارخانه ها کار کنند اشاره داشت لذا امیدواریم با تداوم تولید این کارخانه وکارخانجات مشابه، مسیر موفقیت جوانان آینده فراهم شود، به امید روزی که تمام کارخانه ها با نگرش اینچنینی از هدر رفت انرژی که از سرمایه های کشور است جلوگیری نمایند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 209
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران