صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519658 تاریخ : 1399/06/27-10:57:13
,1,
دریافت تسهیلات قرض الحسنه زودتر از موعد

دریافت تسهیلات قرض الحسنه زودتر از موعد

بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح حمایتی فرد حقیقی امکان دریافت تسهیلات قرض الحسنه را زودتر از موعد مقرر برای مشتریان خود فراهم کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، طرح حمایتی فرد حقیقی برای مشتریانی طراحی شده که خواستار استفاده از تسهیلات قرض الحسنه در سریع ترین زمان ممکن هستند. این طرح با توجه به ایجاد صندوق اجتماعی برای هر شعبه، برای افرادی مطلوب است که فرصت ایجاد میانگین حساب را ندارند.

در طرح حمایتی فرد حقیقی، متقاضی با تودیع بخشی از مبلغ تسهیلات مورد نیاز خود به صندوق اجتماعی شعبه، بر اساس انتخاب خود (40، 50 یا 55 درصد) از هم افزایی همزمان بانک متناسب با مبلغ تودیعی خود برخوردار می شود. متعاقباً متقاضی پس از سپری شدن مدت انتظار تعیین شده برای تسهیلات، پس از تکمیل پرونده خود، از تسهیلات طرح «حمایتی فرد حقیقی» تا سقف فردی 400 میلیون ریال بهره مند می شود.

شرایط دریافت تسهیلات

مشارکت فرد وام گیرنده در صندوق اجتماعی شعبه متناسب با تودیع مبلغ به اندازه بخشی از مبلغ تسهیلات مد نظر و بر اساس انتخاب خود خواهد بود. مدت بازپرداخت جهت دریافت تسهیلات، حداکثر 36 ماه است. سقف تسهیلات فردی قابل اعطا در طرح حداکثر 400 میلیون ریال است.

نرخ کارمزد تسهیلات طرح حمایتی فرد حقیقی از محل وجوه صندوق اجتماعی شعبه 2 درصد در سال و از محل منابع بانک 4 درصد در سال است. آزادسازی مبلغ تودیعی مشتری پس از انقضا و تسویه تسهیلات امکان پذیر است.

قابلیت دریافت تسهیلات مجدد پس از تسویه تسهیلات دریافتی و در صورت عدم برداشت مبلغ تودیعی، با حمایت 50 درصدی از سوی بانک و بدون طی مدت انتظار مجدد امکان پذیر خواهد بود.

شرکت در طرح حمایتی فرد حقیقی برای تمام افراد با رعایت سقف فردی امکان پذیر است. متقاضیان دارنده حساب قرض الحسنه پس انداز نزد بانک قرض الحسنه مهر ایران، می توانند با مراجعه به هریک از 530 شعبه بانک در سراسر کشور و تکمیل فرم های طرح، از مزایای این طرح بهره مند شوند.

نمونه ای از دریافت تسهیلات در قالب طرح حمایتی فرد حقیقی

مشتری با مراجعه به شعبه و اطلاع از شرایط طرح حمایتی فرد حقیقی دریافت تسهیلات 400 میلیون ریالی با بازپرداخت 36 ماهه را درخواست می کند. به همین منظور با تأمین مبلغ 200 میلیون ریال در حساب پس انداز خود، اقدام به تکمیل فرم های طرح یادشده می کند. شعبه نیز بر اساس درخواست وی، نسبت به انتقال مبلغ 200 میلیون ریال به صندوق اجتماعی شعبه اقدام می کند.

با توجه به شروع مدت انتظار از زمان انتقال، مشتری نسبت به تکمیل پرونده تسهیلاتی خود اقدام کرده و پس از اتمام دوره انتظار، شعبه در صورت تکمیل بودن پرونده، نسبت به واریز تسهیلات به مبلغ 200 میلیون ریال از محل منابع بانک با کارمزد 4 درصد و 200 میلیون ریال از محل وجوه صندوق اجتماعی شعبه با کارمزد 2 درصد در حساب پس انداز وی با بازپرداخت 36 ماهه اقدام خواهد کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 193
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران