تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 521194 تاریخ : 1399/07/21-16:56:41
,1,
دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج علاوه بر وام متداول بانک ها

دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج علاوه بر وام متداول بانک ها

بانک قرض الحسنه مهر ایران در چارچوب طرح پیوند مهر ایران امکان دریافت تسهیلات ازدواج به مبلغ 40 و 80 میلیون تومان را علاوه بر وام متعارف ازدواج فراهم کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در راستای تأمین مایحتاج ازدواج جوانان و همچنین ایجاد اطمینان و آسودگی خاطر مشتریان و فرزندان ایشان، اقدام به پرداخت تسهیلات در قالب طرح های پیوند مهر ایران در چارچوب سپرده گذاری با بازه های زمانی میان مدت (حداکثر 3 ساله) و بلندمدت (حداکثر 10 ساله) به متقاضیان کرده است.

مشتریان محترم می توانند با افتتاح حساب در هر یک از طرح های پیوند مهر ایران و ایجاد میانگین سالانه (از طریق واریز مستمر ماهانه در طول دوره و یا به صورت یکجا برای کل دوره در زمان افتتاح)، از امتیازات این طرح بهره مند شوند.

طرح یکم پیوند مهر ایران

جامعه هدف این طرح افرادی هستند که در سن ازدواج بوده و یا قصد ازدواج در آینده ای نزدیک را دارند. در این طرح افراد می توانند با افتتاح حساب قرض الحسنه ویژه پس انداز طرح یکم پیوند مهر ایران، از تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه ازدواج این بانک تا سقف 400 میلیون ریال با کارمزد 4 درصد برخوردار شوند.

شایان ذکر است نخستین موعد جهت بهره مندی از تسهیلات کسب حداقل یک سال میانگین بوده و تسهیلات پرداختی در طرح پیوند مهر ایران هیچ گونه منافاتی با تسهیلات ازدواج پرداختی از سایر بانک ها نداشته و متقاضیان می توانند از این تسهیلات به صورت همزمان استفاده کنند.

برای نمونه جهت بهره مندی از تسهیلات 400 میلیون ریالی با بازپرداخت 36 ماهه با کارمزد 4 % می توان به این صورت عمل کرد:

مثال 1: مشتری می تواند با واریز 3 مرحله سالانه متوالی به مبلغ 51 میلیون ریال در ابتدای هر سال، از 400 میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت 36 ماهه در پایان سال سوم بهره مند شود.

مثال 2: مشتری می تواند در صورت استطاعت مالی، با افتتاح سپرده پیوند یکم مهر و تودیع یک جای مبلغ به میزان 320 میلیون ریال به مدت یک سال، از 400 میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت 36 ماهه پس از یک سال بهره مند شود.

مثال 3: مشتری می تواند به مدت 36 ماه نسبت به واریز مبلغ ماهانه 5میلیون و 500هزار ریال در ابتدای هر ماه اقدام و پس از 3 سال، از 400 میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت 36 ماهه بهره مند شود.

طرح دوم پیوند مهر ایران

جامعه هدف این طرح، افرادی هستند که اکنون در سن ازدواج نبوده یا والدینی هستند که قصد تأمین آتی مایحتاج ضروری ازدواج فرزندانشان در آینده را دارند. افراد می توانند با شرکت در این طرح و افتتاح حساب قرض الحسنه ویژه پس انداز طرح دوم پیوند مهر ایران، از تسهیلات قرض الحسنه کمک هزینه ازدواج این بانک تا سقف جمعی 800 میلیون ریال با کارمزد 4 % برخوردار شوند.

شایان ذکر است نخستین موعد بهره مندی از تسهیلات، کسب حداقل 5 سال میانگین بوده و تسهیلات پرداختی در طرح پیوند دوم مهر ایران نیز هیچ گونه منافاتی با تسهیلات ازدواج پرداختی از سایر بانک ها ندارد.

مثال های ذیل جهت بهره مندی از تسهیلات 800 میلیون ریالی با بازپرداخت 60 ماهه با کارمزد 4 % است:

مثال 1: مشتری می تواند در صورت استطاعت مالی، با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و تودیع یک جای مبلغ به میزان 184 میلیون ریال به مدت پنج سال، از 800 میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت 60 ماهه پس از پنج سال بهره مند شود.

مثال 2: مشتری می تواند در صورت استطاعات مالی، با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و تودیع یکجای مبلغ به میزان 78میلیون و 500هزار ریال مدت 10 سال، 800 میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت 60 ماهه پس از 10 سال بهره مند شود.

مثال 3: مشتری می تواند با افتتاح سپرده پیوند دوم مهر و واریز 10 مرحله طی 10 سال، هر مرحله مبلغ به میزان 15میلیون و 700هزار ریال به طور سالانه، از 800 میلیون ریال تسهیلات با بازپرداخت 60 ماهه پس از 10 سال بهره مند شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 189
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران