تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 338427 تاریخ : 1397/02/11-11:52:58
,10028,
درمانگاه تامین اجتماعی شهدای گمنام ممسنی افتتاح شد

همزمان در روز کارگر و توسط دکتر علی ربیعی؛

درمانگاه تامین اجتماعی شهدای گمنام ممسنی افتتاح شد

همزمان با روز کارگر و در سفر وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان فارس، درمانگاه عمومی تامین اجتماعی شهدای گمنام شهرستان ممسنی افتتاح شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی تامین اجتماعی؛ در مراسم افتتاح این درمانگاه ،دکتر مهدی درخشان معاون درمان و عبدالرحمن تاج الدین معاون حقوقی و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی، دکتر مسعود گودرزی نماینده شهرستان ممسنی در مجلس شورای اسلامی و مسئولان محلی نیز حضو داشتند.

درمانگاه تامین اجتماعی شهرستان ممسنی در زمینی به وسعت 2500 مترمربع و زیربنایی به مساحت 1800 مترمربع در 2 طبقه احداث شده و برای ساخت این مرکز درمانی 50 میلیارد ریال هزینه شده است.
همچنین 15 میلیارد ریال برای تجهیزات پزشکی و 4 میلیارد ریال بابت تجهیزات اداری در این مرکز درمانی هزینه شده است.
درمانگاه تامین اجتماعی شهدای گمنام ممسنی شامل بخش های بستری موقت، اتاق احیا، اتاق عمل سرپایی، پزشک عمومی، مامایی، دندانپزشکی و آزمایشگاه است.
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم افتتاح این مرکز درمانی گفت: در دولتهای یازدهم و دوازهم در استان فارس به اندازه کل مراکز درمانی موجود تامین اجتماعی تا سال  92، مرکز درمانی ملکی تامین اجتماعی ایجاد شده است تا خدمت رسانی به مردم منطقه بهبود پیدا کند.
دکتر مسعود گودرزی نماینده مردم شهرستان ممسنی در مجلس شورای اسلامی نیز در این مراسم گفت: از سازمان تامین اجتماعی و وزیر کار قدردرانی می کنم که تلاش کردند این درمانگاه در این ایام راه اندازی شود و امیدواریم توسعه خدمات درمانی این سازمان هر چه بیشتر ادامه پیدا کند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 180
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران