در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519067 تاریخ : 1399/06/17-11:22:40
,8,
درج نماد 5 شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس

با موافقت هیئت پذیرش

درج نماد 5 شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس

بر اساس اطلاعات منتشر شده بورس اوراق بهادار تهران، نمادهای وسخوز ، وسکرد ، وسیلام، وسگلست ونمادوسگیلا در تاریخ 16 شهریور درج شد.

به گزارش بانک و صنعت، با موافقت هیئت پذیرش، شرکت سرمایه گذاری استان خوزستان از 16 شهریور با نماد «وسخوز» در پلاک 556 و در گروه سرمایه گذاری ها با سرمایه 25.6 هزار میلیارد تومان به عنوان هشتمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

همچنین شرکت سرمایه گذاری استان کردستان از 16 شهریور با نماد «وسکرد» در پلاک 557 و در گروه سرمایه گذاری ها با سرمایه 9.1 هزار میلیارد تومان به عنوان نهمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه گذاری استان ایلام نیز از 16 شهریور با نماد «وسیلام» به عنوان دهمین شرکت سرمایه گذاری استانی در پلاک 558 و در گروه سرمایه گذاری ها با سرمایه 2.9 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

در این میان، شرکت سرمایه گذاری استان گلستان هم از 16 شهریور با نماد «وسگلستا» به عنوان یازدهمین شرکت سرمایه گذاری استانی در پلاک 559 و در گروه سرمایه گذاری ها با سرمایه 11.9 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس تهران درج شد.

شرکت سرمایه گذاری استان گیلان هم از 16 شهریور با نماد «وسگیلا» به عنوان دوازدهمین شرکت سرمایه گذاری استانی در پلاک 560 و در گروه سرمایه گذاری ها با سرمایه 14.9 هزار میلیارد تومانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس تهران درج شد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 225
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران