در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519990 تاریخ : 1399/07/01-14:56:30
,8,
درج نماد 2 شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس

درج نماد 2 شرکت سرمایه گذاری استانی در بورس

شرکت های سرمایه گذاری استان مازندران و لرستان در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شدند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بورس اوراق بهادار تهران، به دنبال اجرای ابلاغیه مقام معظم رهبری در 9 اردیبهشت 99 و آیین نامه اجرایی آزادسازی سهام عدالت مصوب 4 مرداد 99 شورای عالی بورس و اوراق بهادار، با پذیرش شرکت سرمایه ­ گذاری استان مازندران به عنوان بیست و پنجمین شرکت سرمایه گذاری استانی و پانصد و هفتاد و چهارمین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد.

این شرکت در گروه «سرمایه گذاری ها» و بخش «سایر واسطه گری های مالی» با کد صنعت 5699 و نماد «وسمازن، Vasemazan» در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

شرکت سرمایه گذاری استان مازندران از تاریخ 31 شهریور 99 تحت شماره 11044 به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است.

مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) افشا شده است.

شرکت سرمایه گذاری استان لرستان نیز با سرمایه 92 هزار و 920 میلیارد ریال با نماد «وسلرستا» به عنوان بیست و چهارمین شرکت سرمایه گذاری استانی در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

بر اساس مصوبه هیات پذیرش، با پذیرش شرکت سرمایه گذاری استان لرستان به عنوان بیست و چهارمین شرکت سرمایه گذاری استانی و پانصد و هفتاد و سومین شرکت در بورس اوراق بهادار تهران موافقت شد و در گروه «سرمایه گذاری ها» و بخش «سایر واسطه گری های مالی» با کد صنعت 5699 و نماد «وسلرستا، Vaseloresta» در فهرست نرخ های بازار دوم بورس اوراق بهادار تهران درج شد.

شرکت سرمایه گذاری استان لرستان از 31 شهریور 99 به عنوان ناشر نزد سازمان بورس و اوراق بهادار ثبت شده است. مدارک و مستندات و اطلاعات مالی شرکت مذکور در سامانه جامع اطلاع رسانی ناشران(کدال) نیز افشا شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران