در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515763 تاریخ : 1399/04/21-15:15:04
,17,
درآمد خرده فروشی آمریکا 57 درصد سقوط کرد

در سه ماه اول سال جاری میلادی

درآمد خرده فروشی آمریکا 57 درصد سقوط کرد

درآمد عملکردی سه ماهه اول بخش خرده فروشی آمریکا نسبت به سال قبل 57.7 درصد سقوط کرد. این بدترین عملکرد درآمدی بخش خرده فروشی از آغاز ثبت درآمد این بخش در 1990 تا کنون است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، درآمد عملکردی سه ماهه اول بخش خرده فروشی آمریکا نسبت به سال قبل 57.7 درصد سقوط کرد. این بدترین عملکرد درآمدی بخش خرده فروشی از آغاز ثبت درآمد این بخش در 1990 تا کنون است.

این در حالی است که اگر وال مارت را از لیست خرده فروشان حذف کنیم درآمد سایر خرده فروشان آمریکا در 3 ماهه اول با سقوطی 71.1 درصدی نسبت به سال گذشته روبرو شده است.

بزرگترین سقوط قبلی درآمدهای خرده فروشان مربوط به بحران بزرگ اقتصادی 2008 بود. در 3 ماهه چهارم 2008 درآمد خرده فروشان 26.6 درصد نسبت به سال قبل خود افت کرد. این بزرگترین سقوط پس از ترکیدن حباب «دات کام ها» در 3 ماهه چهارم سال 2000 بود. درآمد خرده فروشان در این سه ماهه 11.7 درصد سقوط کرده بود.

برخی از شرکت های فعال در این بخش در مواجهه با بحران کرونا با اقداماتی نظیر اخراج نیرو و تعطیلی موقت به صرفه جویی مالی رو آوردند و برخی دیگر تجارت خود را به طور دائمی تعطیل کردند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 186
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران