سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 265487 تاریخ : 1395/11/07-11:48:46
,17,22,10030,
دانشگاه های نسل سوم برای توسعه کارآفرینی در کشور گسترش می یابد

وزیر علوم:

دانشگاه های نسل سوم برای توسعه کارآفرینی در کشور گسترش می یابد

پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت: وزیر علوم، تحقیقات و فناوری گفت: راه اندازی مدارس کسب و کار از جمله برنامه های توسعه دانشگاه های نسل سوم به منظور گسترش کارآفرینی در کشور است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، محمد فرهادی روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگاران در زنجان افزود: راه اندازی و توسعه مدارس کسب و کار از جمله برنامه هایی است که برای توسعه کارآفرینی، ارتباط با صنعت و تربیت مدیران آینده در دستور کار این وزارتخانه قرار گرفته است. 

وی یادآورشد: مدارس کسب و کار، دانش های مدیریتی و مهارتی و مدیریت های موفق جهان را در سطوح بین رشته ای آموزش می دهند. 
فرهادی اظهار کرد: در این مدارس و دانشگاه های نسل سوم استادان نخبه داخلی و خارجی تدریس خواهند کرد تا مدیران آینده کشور را تربیت کنند. 
وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه نخستین نمونه مدارس کسب و کار در زنجان راه اندازی شده است افزود: هم اکنون توسعه این مدارس در کشور در دستور کار قرار دارد و شمار دانشگاه های نسل سوم روز به روز افزایش می یابد. 
فرهادی گفت: برنامه های درسی مقاطع مختلف تحصیلی بازنگری و رشته های کاربردی مدیریتی فنی و مهندسی با رویکرد جدید آموزش داده می شود. 
وی بابیان اینکه دانشجویان حداقل سه ماه در دوره تحصیل خود باید در محیط های صنعتی آموزش ببینند، گفت: آیین نامه های لازم در این زمینه به تمام دانشگاه ها ابلاغ شده است. 
محمد فرهادی وزیر علوم، تحقیقات و فناوری برای حضور در جلسه شورای دانشگاه زنجان، شرکت در مراسم تودیع و معارفه رئیسان دانشگاه تحصیلات تکمیلی علوم پایه زنجان و دیدار با برگزیدگان نمایندگان تشکل های دانشجویی، انجمن های علمی و کانون های دانشگاه زنجان به این شهر سفر کرده است. ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 168
کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه