سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم بانک سینا - اعتماد شما سرمایه ماست بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 351922 تاریخ : 1397/04/16-16:51:35
,8,
دانشجویان می توانند به دنبال کارهای پشت میزی نباشند

لیگ ستارگان بورس دوره دوم

دانشجویان می توانند به دنبال کارهای پشت میزی نباشند

در حاشیه افتتاحیه دومین لیگ ستارگان بورس با یاسر فلاح مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در خصوص میزان آمادگی دانشجویان در مسابقه و تفاوت کیفیت برگزاری نسبت به دوره قبل گفت و گو کردیم.

به گزارش خبرنگار بانک و صنعت ، یاسر فلاح مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در جواب سوال خبرنگار بانک و صنعت گفت: در سال گذشته ما رقابت های لیگ ستارگان بورس را با ده تیم شروع کرده بودیم و شرکت کنندگان تنها از دانشگاه تهران بودند.

وی در ادامه گفت: در دوره امسال این رقابت با 35 تیم خواهد بود و از دانشگاه های سراسر کشور از جمله دانشگاه های ارومیه،زنجان، سیستان و بلوچستان، زاهدان، در مسابقه حضور دارند، این مسابقه در نوع خود بی نظیر است.

یاسر فلاح تایید کرد: اتفاق مهمی که در این مسابقه رخ خواهد داد که ایجاد ارتباط عمیق بین صنعت های مالی و دانشگاه ها است. متخصصین مالی و افراد نخبه مالی به جامعه معرفی خواهند شد و فرصت شغلی نیز برای آن ها ایجاد می‌گردد.

وی خاطر نشان کرد: هدف اصلی از برگزاری این مسابقه رساندن این پیام به جامعه است که می‌توان از خرید و فروش اوراق بهادار به عنوان یک شغل یاد کرد و بگوییم وارد شدن به بازار بورس می‌تواند برای مردم در آمد زا باشد و نیازی نیست که حتما دانشجویان ما به دنبال شغل های پشت میزی یا کارمندی باشند.

مدیر عامل شرکت اطلاع رسانی و خدمات بورس در پایان گفت: دانشجویان متخصص که مبانی مالی، اقتصاد یا حسابداری و رشته های مرتبط می خوانند، می‌توانند با آموزش معامله گری اوراق بهادار و با ورود به بازار بورس برای خود شغل ایجاد کنند و کار پردر آمدی داشته باشند، البته  اگر با آموزه های بورسی به درستی آشنا شوند و الگوهای رفتاری و الگوهای معامله گری را به خوبی آموزش ببیند.

یاسر فلاح ضمن توصیه به دانشجویان گفت: دانشجویان نباید رفتارهای هیجانی داشته باشند و باید یک پرتفوی از سهام را برای خود تشکیل دهند و یک افق بلند مدت از کار خود در نظر بگیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 220
تاریخ رو چک نکن؛ چک رو نقد کن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه