جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 514082 تاریخ : 1399/03/20-10:58:36
,1,
دارندگان سهام عدالت به راحتی از قطار بازدهی بازار سرمایه پیاده نشوند

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر:

دارندگان سهام عدالت به راحتی از قطار بازدهی بازار سرمایه پیاده نشوند

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر گفت: دارندگان سهام عدالت باید قدر این سبد سهام را بدانند و به راحتی از قطار کسب بازدهی بازار سرمایه پیاده نشوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، محمد وطن پور به دارندگان سهام عدالت توصیه کرد: با توجه به چشم انداز مثبت بازار سرمایه و ارزندگی سهام شرکت های موجود در سبد سهام عدالت نسبت به فروش آن عجله نکنند.
وی با بیان اینکه با آزادسازی سهام عدالت، تعداد کثیری از مردم به جمع فعالان بازار سرمایه پیوسته اند، تاکید کرد: این اتفاق مبارکی برای تعمیق بورس و توسعه فرهنگ سهامداری در کشور به شمار می رود و باید این فرصت را برای حمایت از تولید و بالا بردن نرخ رشد اقتصادی مغتنم دانست.
وطن پور تصریح کرد: سهام عدالت سبدی از سهام بزرگترین و پربازده ترین و البته بهترین بنگاه های اقتصادی کشور است که همگی آنها در سال های گذشته بازدهی و عایدی مناسبی را برای سهامداران خود ایجاد کرده اند و در آینده نیز برای آنها ظرفیت های مختلفی پیش بینی می شود.
وی با بیان اینکه بازار سرمایه محلی برای انتقال ثروت از اشخاص عجول به اشخاص صبور است، توصیه کرد: دارندگان سهام عدالت قدر ثروت خود را بدانند و به راحتی از قطار کسب بازدهی در بازار سرمایه پیاده نشوند.
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر اظهار امیدواری کرد سهامداران سهام عدالت از جمله سهامداران صبور بازار سرمایه باشند که بیشترین بازدهی را از صبوری خود در این بازار خواهند برد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران