تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 311895 تاریخ : 1396/10/02-12:00:49
,15,
داتین؛ اولین شرکت ارائه دهنده راهکارهای بانکی ایرانی که موفق به دریافت گواهینامه EFQM شد

داتین؛ اولین شرکت ارائه دهنده راهکارهای بانکی ایرانی که موفق به دریافت گواهینامه EFQM شد

داتین؛ اولین و تنها شرکت ایرانی ارائه دهنده راهکارهای بانکی است که موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی (C2E) از بنیاد بین المللی EFQM شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، شرکت نرم‌افزاری داتیس آرین قشم (با نام تجاری داتین) ؛ اولین و تنها شرکت ایرانی ارائه دهنده راهکارهای بانکی است که موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی (C2E) از بنیاد بین المللی EFQM شد.

 

داتین موفق به  دریافت گواهینامه EFQM شد

 

گواهینامه EFQM، گواهی بین المللی از بنیاد مدیریت کیفیت اروپا است و شرکت داتین برای دریافت این گواهینامه به صورت حضوری مورد ارزیابی کارشناسانی از این بنیاد قرار گرفت.

 

دریافت این گواهینامه نشان می‌دهد که چارچوب مدیریتی شرکت داتین در راستای دستیابی به حداکثر کیفیت محصولات و خدمات، با برترین تجارب جهانی و شناخته‌شده ترین مدل تعالی سازمانی همراستا می‌باشد.

 

بر این اساس، شرکت داتین در موضوعات رهبری سازمانی، استراتژی سازمانی، سرمایه‌های انسانی، منابع سازمانی، فرآیندها، محصولات و خدمات و نتایج کسب شده در این حوزه‌ها، ارزیابی و موفق به دریافت گواهی تعهد به تعالی (C2E) از بنیاد بین المللی EFQM در بالاترین سطح ممکن در این مرحله شد.

 

 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 203
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران