در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519310 تاریخ : 1399/06/20-17:55:07
,17,4,
خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز تسلا را به چالش می کشد

خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز تسلا را به چالش می کشد

نیکولا و جنرال موتورز شراکت استراتژیک خود برای ساخت یک خودروی پیکاپ الکتریکی به نام «بَجِر» را اعلام کردند. در این خودرو از تکنولوژی تحسین شده باتری «آلتیوم» جنرال موتورز استفاده خواهد شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از راشاتودی، استارتاپ خودروی الکتریکی نیکولا و جنرال موتورز شراکت استراتژیک خود برای ساخت یک خودروی پیکاپ الکتریکی به نام «بَجِر» را اعلام کردند. در این خودرو از تکنولوژی تحسین شده باتری «آلتیوم» جنرال موتورز استفاده خواهد شد.

تحت این توافق، جنرال موتورز 11 درصد از مالکیت نیکولا را به دست می آورد و می تواند یکی از اعضای هیأت مدیره آن را تعیین کند؛ ضمن اینکه این شرکت تا پایان 2022 این خودروی پیکاپ را تولید خواهد کرد.

تروون میلتون، مؤسس و رئیس نیکولا می گوید: نیکولا یکی از نوآورترین شرکت های جهان است و جنرال موتورز هم یکی از برترین شرکت های مهندسی و تولیدی در جهان به حساب می آید؛ شراکتی بهتر از این در رؤیا هم وجود ندارد.

وی ادامه داد: ما با این شراکت به تکنولوژی چند میلیارد دلاری سلول سوختی و باتری آلتیوم جنرال موتورز دسترسی خواهیم داشت که آماده تولید است.

به گفته ماری بارا، رئیس جنرال موتورز، شراکت استراتژیک با نیکولا امکان گسترش استفاده از باتری آلتیوم و سیستم های سلول سوخت هیدروتِک جنرال موتورز را فراهم می آورد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 178
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران