بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520393 تاریخ : 1399/07/08-12:14:22
,11,
خودتحریمی های داخلی دل مان را به درد آورده است

دبیر انجمن شرکتهای کشتیرانی:

خودتحریمی های داخلی دل مان را به درد آورده است

دبیر انجمن شرکت های کشتیرانی با اشاره به فشار به شرکتهای کشتیرانی از سوی سازمان امور مالیاتی و تامین اجتماعی گفت: خودتحریمی های داخلی دل مان را به درد آورده است.

به گزارش بانک و صنعت، مسعود پل مه امروز در مراسم گرامیداشت روز جهانی دریانوردی با اشاره به تلاش های بخش خصوصی در حوزه حمل و نقل دریایی گفت: جنگ در این دوره به جنگ اقتصادی تبدیل شده و حتی تعدادی از فعالان دریایی هستند که در حال حاضر از سوی FBI بازداشت شده اند.

وی ادامه داد: همچنین برخی کشورهای خلیج فارس تعدادی از مدیران ایرانی شرکت های کشتیرانی را برای ورود به ایران ممنوع الخروج کرده اند.

دبیر انجمن شرکت های کشتیرانی با تأکید بر اینکه تحریم آمریکا، ما را از پا درنمی آورد و ما می توانیم تمام تحریم های هوشمندانه آمریکا را دور بزنیم، تصریح کرد: از خودتحریمی های داخل دلمان به درد آمده است.

پل مه با اشاره به فشارهایی که به بخش خصوصی حمل و نقل دریایی از سوی سازمان های امور مالیاتی و تأمین اجتماعی وارد می شود، افزود: بخش خصوصی برای پایداری کشور در شرایط تحریمی از همه چیز خود گذشته است.

به گفته وی، در حال حاضر صادرات نفت خام و فرآورده های نفتی و همچنین واردات کالاهای اساسی ما با حمل و نقل دریایی حاصل اجماع دولت و بخش خصوصی است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 191
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران