سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 313792 تاریخ : 1396/10/24-15:43:05
,5,
خط انتقال تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک قدس به جنوب تهران تا پایان امسال تکمیل می‌شود

خط انتقال تصفیه‌خانه فاضلاب شهرک قدس به جنوب تهران تا پایان امسال تکمیل می‌شود

مدیر نظارت بر خطوط اصلی شرکت فاضلاب تهران گفت: برای به‌روزرسانی و افزایش ظرفیت تصفیه‌خانه شهرک قدس خطی به عنوان انتقال‌دهنده فاضلاب محدوده شمال غرب تهران به تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب تعبیه شده است که تا پایان امسال تکمیل خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی شرکت آب وفاضلاب، مسعودرضا ثامنی با اعلام این خبر ادامه داد: فاضلاب محدوده‌های پونک، جنت‌آباد شمالی، شهرک غرب و سعادت‌آباد از طریق این خط انتقال به طول5300 متر از تصفیه‌خانه شهرک قدس به خط قدیم غرب در میدان توحید می‌ریزد و از آنجا به تصفیه‌خانه فاضلاب جنوب منتقل می‌شود.

به گفته ثامنی این خط با قطر 1000 میلی‌متر در مسیر حاشیه غربی بزرگ‌راه شیخ فضل‌الله نوری در ادامه خیابان ناظریان قمی خیابان منصوری کیا و  خیابان ستارخان در محدوده غرب تهران در حال احداث است.
در حال حاضر این خط از تقاطع شهرآرا تا میدان توحید تکمیل شده و به بهره برداری رسیده است و تا پایان دی‌ماه محدوده خیابان ستارخان نیز تکمیل خواهد شد.
ثامنی به احداث حدود 70 تونل آدم‌رو در این طرح اشاره کرد و گفت: با توجه به کاربری این خط در سال‌های آتی به عنوان انتقال‌دهنده لجن تصفیه‌خانه شهرک غرب، آدم‌روهای آن از ویژگی‌های لازم به‌ویژه مقاومت در برابر خوردگی برخوردار است.
با افزایش ظرفیت تصفیه‌خانه شهرک قدس، ظرفیت فاضلاب ورودی به 127هزار مترمکعب در شبانه‌روز می‌رسد و 544هزار نفر جمعیت افق طرح زیر پوشش قرار می‌گیرند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 201
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه