صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516342 تاریخ : 1399/04/31-09:05:49
,8,4,
خطر سقوط 30 درصدی سهام وال استریت بدلیل تنش ها با چین

تحلیل گر کهنه کار هشدار داد

خطر سقوط 30 درصدی سهام وال استریت بدلیل تنش ها با چین

سرمایه گذار معروف و کهنه کار وال استریت، اد یاردنی، اعلام کرد که با افزایش مجدد مبتلایان به کرونا و افزایش تنش ها با چین، برای اولین بار پس از بازگشت بازارها در 23 مارس، احساس نگرانی می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از سی ان بی سی، سرمایه گذار معروف و کهنه کار وال استریت، اد یاردنی، اعلام کرد که با افزایش مجدد مبتلایان به کرونا و افزایش تنش ها با چین، برای اولین بار پس از بازگشت بازارها در 23 مارس، دوباره احساس نگرانی می کند.

اد یاردنی که رئیس مؤسسه تحقیقاتی یاردنی است در مصاحبه با سی ان بی سی گفت: ریسک های جدید ناشی از افزایش مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا و دور جدید تنش ها با چین می تواند منجر به سقوط 20 تا 30 درصدی سهام وال استریت شود.

او گفت: آن چه در قیمت گذاری های بیش از حد بالای سهام وال استریت در روزهای اخیر مشهود است، این است که ما به سوی یک سقوط پیش می رویم. سهام اصلاً ارزان نیستند. به علاوه به نظر نمی رسد که ما بتوانیم بازگشایی اقتصاد و فاصله گذاری اجتماعی را به درستی مدیریت کنیم.

یاردنی گفت: البته نقاط مثبت بسیاری وجود دارد. مهم تر از همه اینکه فدرال رزرو مقادیر عظیمی نقدینگی به بازار تزریق کرده است. به علاوه برخی داده های اقتصاد کلان به شکل غافل گیرکننده ای قوی هستند. ما شاهد بازگشت خوبی در بخش هایی مانند فروش خرده فروشی ها هستیم.

او با اشاره به وضع مجدد محدودیت های قرنطینه ای در برخی ایالت های آمریکا هشدار داد: اما حالا ترس من این است که تغییر اوضاع به سرمایه گذارانی آسیب بزند که بیشتر پول خود را در بازار سهام سرمایه گذاری کرده اند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران