جشنواره 5 ستاره بانک گردشگری در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518335 تاریخ : 1399/06/03-17:09:06
,17,
خرید گندم از 8 میلیون تن عبور کرد/ 91 درصد پول گندم کاران پرداخت شده است

خرید گندم از 8 میلیون تن عبور کرد/ 91 درصد پول گندم کاران پرداخت شده است

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت از خرید بیش از 8 میلیون و 100 هزار تن گندم تا 2 شهریور ماه خبر داد و گفت: دولت با تمام توان در شرایط سخت نقدینگی، پول گندمکاران را پرداخت کرده است و تاکنون 91 درصد از پول گندم های تحولی به مراکز خرید تسویه شده است.

به گزارش بانک و صنعت، یزدان سیف افزود: در مقایسه با 2 شهریور ماه سال گذشته، خرید تضمینی رشد 8 درصدی در کشور دارد و در حال حاضر مراکز خرید در 31 استان آماده تحویل گندم کشاورزان هستند.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت اعلام کرد: تاکنون بیش از 18 هزار و 290 میلیارد تومان به گندم کاران پرداخت شده است.

سیف گفت: مقدار خرید تضمینی گندم هم نسبت به مدت مشابه سال قبل رشد 8 درصدی دارد که به مروز زمان این افزایش خرید بیشتر می شود.

وی افزود: ارزش کل خرید تضمینی گندم به 20 هزار و 209 میلیارد تومان رسیده است.

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: دانه روغنی کلزا به مقدار 264 هزار تن به ارزش بیش از 1181 میلیارد تومان خریداری شده است و 100 درصد پول آن به کلزاکاران پرداخت شده است.

سیف گفت: تاکنون در دو استان خوزستان و کرمان 460 تن دانه آفتابگردان با رشد 44 درصدی نسبت به مدت مشابه سال گذشته در همین زمان خریداری شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران