در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520309 تاریخ : 1399/07/07-12:16:53
,17,
خرید خودرو و ساختمان توسط دستگاه های اجرایی ممنوع

خرید خودرو و ساختمان توسط دستگاه های اجرایی ممنوع

به روال امسال، در سال آینده نیز دستگاه های اجرایی برای خرید خودروهای سواری و همچنین احداث و خرید ساختمان های جدید اداری با ممنوعیت مواجه اند، مگر این که در مواردی مستثنی شده باشد.

به گزارش بانک و صنعت، سازمان برنامه و بودجه در بخشنامه بودجه سال 1400 به دستگاه های اجرایی اعلام کرده است که پیش بینی اعتبار برای خرید خودروهای سواری داخلی و خارجی ممنوع است، مگر به صورت استثنا در دستگاه های جدیدالتاسیس و یا جایگزینی با خودروهای فرسوده باشد.

همچنین در رابطه با خرید و یا احداث ساختمان ممنوعیت هایی برای دستگاه های اجرایی اعمال شده؛ به طوری که هرگونه پیش بینی اعتبار برای احداث و خرید ساختمان های جدید اداری توسط دستگاه های اجرایی ممنوع است.

در رابطه با ساختمان موارد استثنا وجود دارد که براساس آن موارد تغییر سطح تقسیمات کشوری، تجمیع ساختمان های اداری موجود و بازسازی ساختمان های اداری در حال تخریب بدون بار مالی جدید و تمرکززدایی و خروج از کلانشهرها بدون بار مالی خواهد بود.

گفتنی است که در سال جاری نیز خرید خودروی سواری داخلی حداکثر به تعداد خروج خودروهای سواری و با رعایت مقررات و همچنین اعتبار مجازی که در اختیار آنها قرار دارد انجام می شود.

در رابطه با خرید و یا ساخت ساختمان های جدید نیز ممنوعیت هایی وجود دارد؛ به طوری که احداث و خرید ساختمان های جدید اداری توسط دستگاههای اجرایی از جمله شرکت های دولتی ، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت ممنوع است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 200
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران