در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512036 تاریخ : 1399/02/13-14:12:38
,13,
خرید تضمینی گندم از نیم میلیون تن گذشت

از شروع فصل برداشت تاکنون

خرید تضمینی گندم از نیم میلیون تن گذشت

یک مقام مسئول در شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: خرید تضمینی گندم که از اواسط فروردین درکشور آغاز شده است تاکنون به 570 هزار تن رسیده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از شرکت بازرگانی دولتی ایران؛ سید محمدتقی طباطبایی اظهار داشت: ارزش ریالی گندم های خریداری شده بیش از 14 هزار میلیارد ریال است که به صورت نقدی و در کمترین زمان به کشاورزان پرداخت می شود.

طباطبایی افزود: تاکنون در استان خوزستان 371 هزار تن، در بوشهر 77 هزار تن در کرمان 38 هزار تن و فارس و ایلام به ترتیب 31 و 22 هزار تن گندم تحویل مراکز خرید شده است.

وی از خرید تضمینی بیش از 73 هزار تن دانه ی روغنی کلزا نیز در 8 استان خبر داد و افزود: خوزستان با 50 هزار تن، ایلام با 16 هزار تن و فارس با 5400 تن پیشتاز خرید دانه ی روغنی کلزا درکشور هستند.

مدیر روابط عمومی شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: از ابتدای سال تاکنون نیز فروش یک میلیون و 64 هزار تن گندم نانوایی و صنف و صنعت در سامانه سیفای شرکت ثبت شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 129
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران