در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 512040 تاریخ : 1399/02/13-14:29:43
,10025,
خدمتی دیگر از شرکت بیمه کارآفرین

خدمتی دیگر از شرکت بیمه کارآفرین

این روزها شیوع ویروسی به نام کرونا همان کوید-19، بسیاری از کشورهای جهان و متاسفانه کشور ما را تحت تأثیر خود قرار داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه کارآفرین، سازمان بهداشت جهانی بهترین روش ها را برای کنترل شیوع این بیماری، پیشگیری از طریق رعایت نکات بهداشتی عنوان کرده است.

در راستای رعایت این نکات بهداشتی و قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا، شرکت بیمه کارآفرین خدمتی نوین را در جهت رفاه حال بیمه گذاران خود ارائه می نماید.

شرکت بیمه کارآفرین دریافت مدارک خسارت های بیماران کرونا و سایر خسارت های بیمه های عمر را به صورت الکترونیکی دریافت می کند و پس از بررسی، مبلغ خسارت را به شماره شبا بیمه گذاران پرداخت می شود.

به گزارش روابط عمومی، شرکت بیمه کارآفرین در راستای مشتری مداری و ارائه خدمات هر چه مؤثر تر، به بیمه گذاران و هم چنین عمل به تعهدات خود، تاکنون مبلغ دو میلیارد ریال خسارت بیماران مبتلا به کرونا را پرداخت کرده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 133
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران