صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 519591 تاریخ : 1399/06/26-11:28:31
,2,
خدمات ویژه برای کاربران همراه بانک

خدمات ویژه برای کاربران همراه بانک

ورود با اثر انگشت و خوانش شماره کارت از طریق دوربین تلفن همراه، از جمله امکانات ویژه در همراه بانک جدید بانک مسکن است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک مسکن، همراه بانک به مشتری این امکان را می دهد که از طریق نصب برنامه روی گوشی تلفن همراه خود، از انواع خدمات بانکداری الکترونیک استفاده کند.

در بانک مسکن امنیت مبادلات بانکی مشتریان بسیار مهم بوده و با توجه به این موضوع و همچنین رضایت مشتریان، فضایی جدید بر اساس نتایج حاصل از ارزیابی تجربه کاربران به شکل تکامل یافته ای در برنامه همراه بانک جدید مسکن طراحی شده است. در این نسخه جدید علاوه بر امکانات قبلی، دو گزینه «پیشخوان» و «اطلاعات شعب» بدون نیاز به وارد کردن رمز عبور اضافه شده که علاوه بر آسان کردن دسترسی به این موارد، پاسخگوی دسترسی مکرر کاربران در اسرع وقت است.

در قسمت «شعب» کاربران می توانند اطلاعات شعبه مورد نظر خود را جست و جو کنند و یا نزدیکترین شعبه به موقعیت فعلی خود را پیدا کنند.

در بخش پیشخوان نیز مشتری می تواند از خدمات عمومی، خرید شارژ، پرداخت اقساط، مسکن به مسکن، پرداخت قبض، موجودی و پذیره نویسی و شارژ برچسب الکترونیکی عوارض آزادراهی(ETC)استفاده کنند. افزون بر این یکی دیگر از قابلیت های جدید در راستای کاربر پسند بودن همراه بانک، قابلیت احراز هویت با اثر انگشت است. این امکان که ضمن کاربرپسندبودن و سهولت نسبت به وارد کردن رمز معمول، سطح امنیت تراکنش های انجام شده با این درگاه را ارتقاء می دهد. در این نسخه امکان ارسال پیام به کارشناسان همراه بانک از طریق صندوق پیام نیز فراهم شده است.

علاوه بر این، پس از ورود به بخش پیشخوان کاربر می تواند کارت های خودشامل کارت های بانک مسکن و سایر بانک ها را اضافه کند؛ تنها با این تفاوت که سرویس های قابل ارائه به کارت سایر بانک ها محدودتر است.

از دیگر قابلیت های این نسخه، امکان اشتراک گذاری رسید تراکنش هااز طریق رسانه های اجتماعی است.

ثبت نام و راه اندازی همراه بانک مسکن برای عموم مشتریان به سادگی میسر است. برای فعال سازی و دریافت نام کاربری لازم است به یکی از شعب بانک مسکن در سراسر کشور مراجعه شود. ولی اگر قبلا همراه بانک و اینترنت بانک خود را به صورت حضوری در شعبه فعال کرده اید، می توانید رمز عبور همراه بانک را در قسمت پروفایل اینترنت بانک خود تعیین کنید. برای نصب برنامه لازم است به سایت بانک مسکن مراجعه کرده و از بخش خدمات مبتنی بر تلفن و تلفن همراه، سامانه همراه باک، فایل برنامه را دانلود کرده و سپس نصب کنید.

از جمله خدمات ممتاز در سامانه جدید همراه بانک مسکن، امکان خوانش شماره کارت با دوربین(OCR)است. با استفاده از این امکان در سامانه همراه بانک مسکن در منوی انتقال وجه کارتی به جای وارد کردن دستی شماره کارت مقصد، می توان با استفاده از دوربین تلفن همراه اقدام به خوانش شماره کارت کرد که این امر موجب سهولت کاربری مشتریان می شود.

همچنین در صورتیکه مشتری قبلا مراجعه حضوری به شعبه جهت فعال سازی نداشته باشد می تواند از طریق پیشخوان اینترنتی به آدرسhttps://ecounter.bank-maskan.irنسبت به فعالسازی و دریافت رمز همراه بانک اقدام کنند و به صورت محدود از خدمات کارت و حساب در همراه بانک استفاده کنند.

لازم بذکر است خدمات پیشخوان همراه بانک نیز به صورت پیش فرض فعال است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
طرح آرامش اپلیکیشن پرداخت صاپ پست بانک ایران