صدور کدبورسی و احراز هویت سجام خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت همراه بانک تمام عیار
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 518928 تاریخ : 1399/06/15-14:18:59
,1,
خدمات ویژه بانک سامان برای فعالان ترخیص کالا

خدمات ویژه بانک سامان برای فعالان ترخیص کالا

بانک سامان، برای افراد و شرکت های فعال در حوزه ترخیص کالا خدمات ویژه طراحی و ارائه کرده است.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سامان، بانک سامان خدمات ویژه ای برای افراد و شرکت های فعال در حوزه ترخیص کاری که در فرآیند ترخیص کالا، نیازهای مختلفی مثل دریافت ضمانت نامه گمرکی، تأمین نقدینگی در پرداخت هزینه های مختلف ترخیص کالا و مدیریت حساب های هر پرونده گمرکی دارند، طراحی و عرضه کرده است.
این خدمات شامل صدور ضمانت نامه گمرکی برای ترخیص کاران بدون نیاز به نیاز به حضور صاحب کالا، ارائه خط اعتباری برای پرداخت هزینه های ترخیص کالا و ارائه تنخواه کارت به تعداد ترخیص کاران برای پرداخت و مدیریت یکپارچه هزینه های ترخیص کالا از حساب شرکت، است.علاقه مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر می توانند به سایت بانک سامان به نشانی www.sb24.ir و یا به یکی از شعب بانک سامان در سراسر کشور مراجعه کنند. همچنین تلفن 0216422 نیز در این خصوص به مشتریان مشاوره می دهد. لازم به ذکر است که شعب آبادان، اهواز، بوشهر و بندرعباس نیز آماده ارائه این خدمات به ترخیص کاران است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
نحستین ، بزرگترین شد محله ویلایی پرنیان اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران