زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490852 تاریخ : 1398/06/26-15:44:14
,10028,
خدمات سازمان تامین اجتماعی از محل وصول حق بیمه ارائه می شود

خدمات سازمان تامین اجتماعی از محل وصول حق بیمه ارائه می شود

مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان از شعبه دهاقان بازدید و در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولیددر شهرستان دهاقان در ساختمان فرمانداری شرکت کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعتبه نقل از روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، محمد گورابی مدیر کل تامین اجتماعی استان اصفهان ضمن تشریح چگونگی ارائه خدمات، پرداخت مستمری ها، بیمه بیکاری و .... و نحوه همکاری سازمان با کارفرمایان بدهکار و اجرای طرح بخشودگی جرایم گفت: یک سازمان درآمد هزینه ای هستیم و برخلاف سایر ادارات، اگر وجوهی را به عنوان حق بیمه دریافت می کنیم خدمات و سرویس دهی سازمان نیز از محل همین وصولی ها و همچنین سرمایه گذاری تامین می شود. 

گورابی افزود: به عنوان اهرم توسعه حامی تولید و رونق آن در خاکریز اول جنگ اقتصادی هستیم، ضمن اینکه درک درست و منطقی از وضعیت صنعت و اقتصاد داریم اما خود متاثر از این شرایط اقتصادی هستیم.

گورابی حمایت از صنایع منطقه به ویژه بخش کشاورزی و صنایع گلخانه ای منطقه را از برنامه های حمایتی اداره کل تامین اجتماعی استان اصفهان دانست و خاطر نشان کرد: کارفرمایان، بیمه شدگان و مستمری بگیران صاحبان اصلی سازمان تامین اجتماعی هستند؛ در یک گفتگوی اجتماعی همه جانبه در کشور قرار داریم. در برابر همه مخاطبین خود احساس دین و مسئولیت می کنیم و ضمن اینکه آماده ایم تا پذیرای انتقادات و پیشنهادات همه مسئولان در بخش تولید باشیم.

وی در پایان ضمن تشکر از همکاری کارفرمایان و مسئولین شهرستان گفت: سازمان تامین اجتماعی در بحث اطلاع رسانی و آموزش همگانی برای مخاطبین خود، پیش قدم بوده در عین حال آمادگی خود را برای اجرای کارگاه های آموزشی جهت کارفرمایان و بیمه شدگان منطقه اعلام می نماید.
گورابی اظهار داشت : در آینده بسیار نزدیک بیش از 200 خدمت سازمان در بستر IT ارائه خواهد شد و این در راستای گسترش چتر حمایتی سازمان و تولید بهینه خدمات سازمانی برای مخاطبین است.

قاسمیانه فرماندار دهاقان نیزگفت: در مسیر توسعه صنعتی یکی از عوامل موثر در ایجاد مشکل، عدم آگاهی مردم و کارفرمایان از قوانین حوزه ها است و درخواست داریم که درحیطه آموزش همگانی با فعالان اقتصادی منطقه همکاری داشته باشید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران