در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم تعهدی به ضمانت ملل بانک پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 532907 تاریخ : 1399/09/12-13:46:15
,1,
خدمات جدید بانک رفاه کارگران در دوران کرونایی اعلام شد

خدمات جدید بانک رفاه کارگران در دوران کرونایی اعلام شد

بانک رفاه کارگران به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا و تمرکز بر ارائه هر چه بیشتر خدمات غیر حضوری و الکترونیکی به مشتریان، خدمات جدید خود را اعلام کرد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، به منظور کاهش آسیب های ناشی از شیوع ویروس کرونا، حفظ سلامتی کارکنان و مشتریان، برخی محدودیت ها در تراکنش های بانکی تا زمان بازگشت به وضعیت عادی و تا اطلاع ثانوی به طور موقت برداشته شده است که از جمله آنها می توان به افزایش سقف مبلغ کارت به کارت و تمدید تاریخ انقضای کارت های بانکی تا پایان سال جاری بدون مراجعه به شعبه اشاره کرد.
بر اساس این گزارش، سقف مجاز مجموع مبالغ تراکنش های انتقال وجه کارت به کارت ( شتابی و درون بانکی) از طریق درگاه های اینترنتی، خودپرداز و کیوسک از مبلغ 60 میلیون ریال در هر شبانه روز از مبدأ هرکارت (رفاه کارت همراه ) به 100 میلیون ریال افزایش یافت. همچنین رفاه کارت های همراه که تاریخ انقضای آنها از فروردین ماه سال جاری به بعد می باشد، بصورت خودکار تا پایان سال 99 و به مدت یک سال تمدید می شوند و نیازی به مراجعه حضوری مشتری به شعبه و صدور کارت جدید نخواهد بود.
علاوه بر این، سقف صدور کارت هدیه تا اطلاع ثانوی و به صورت موقت به مبلغ 20 میلیون ریال افزایش یافت.
گفتنی است، مشتریانی که تمایل ندارند کارت های آن ها به صورت خودکار تمدید شود، پس از کسب نظر آنان از طریق ارسال پیامک، نسبت به غیرفعال سازی کارت مربوطه توسط این بانک اقدام خواهد شد.
شایان ذکر است، در صورت ضرورت مراجعه حضوری، مشتریان می توانند با استفاده از سیستم نوبت دهی و از طریق تماس با شماره 8525-021 کلید 2 برای حضور در شعب نوبت بگیرند و در ساعت مشخصی که به آن ها اعلام می شود، جهت انجام امور بانکی خود به شعبه مراجعه کنند.

یک همراه تا رفاه

اینترنت بانک رفاهارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 183
نحستین ، بزرگترین شد قرعه کشی موبایلت اپلیکیشن پرداخت صاپ طرح آرامش پست بانک ایران