سازمان خصوصی سازی آینده برای همه؛ انواع سپرده و تسهیلات خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران به دست مهر درختی می نشانیم همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi

ارسال خبر در کانال تلگرام

  • | انصراف
شماره: 353966 تاریخ : 1397/05/18-13:10:32
,15,14,4,
خدمات تلفن همراه در زیارت اربعین امسال گسترش می یابد

ایران و عراق توافق کردند؛

خدمات تلفن همراه در زیارت اربعین امسال گسترش می یابد

هیات رسانه و ارتباطات عراق از توافق با ایران برای ارائه و گسترش خدمات ارتباطاتی بویژه تلفن هرماه در جریان زیارت های میلیونی از جمله اربعین از طریق همکاری مشترک در دو سطح رسمی و بخش خصوصی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، هیات رسانه و ارتباطات عراق در اطلاعیه ای اعلام کرد: در دومین روز نشست هیات رسانه و ارتباطات عراق با هیات وزارت ارتباطات ایران، دو کشور درخصوص اجرای طرح تکمیلی ارائه خدمات ارتباطاتی در زیارت های میلیونی به ویژه در زیارت اربعین امام حسین(ع) توافق کردند. 

بر اساس این اطلاعیه علی ناصر الخویلدی رئیس اجرایی هیات رسانه و ارتباطات عراق خواستار آن شد که همکاری های مشترک بین طرف های عراقی و ایرانی در سطوح رسمی و بخش خصوصی مربوط به شرکت های تلفن همراه و خدمات ارتباطاتی طی زیارت اربعین امسال در مقایسه با قبل متفاوت و گسترده تر باشد و از هم اکنون طرح های مربوط به سال های آینده ترسیم شود.
وی بر ضرورت تسهیل در ورود خبرنگاران ایرانی و تجهیزات آنها و رفع مشکلات زائران و ارائه خدمات ارتباطاتی به آنها و در مقابل برای زائران و خبرنگاران عراقی در سفر به ایران تاکید کرد. 
الخویلدی افزود: در نشستی که هیات مذکور میان شرکت های تلفن همراه ایران با همتایان عراقی تشکیل داد، مقرر شد این شرکت ها پس از دو هفته مذاکره طرح نهایی در این زمینه تدوین و به بخش دولتی جهت تصمیم گیری های بعدی ارائه کنند. 
وی تاکید کرد این طرح باید همچنین متضمن تعریف سازوکاری برای فروش سیم کارت های تلفن همراه و دفاتر فروش و خدمات فنی لازم به زائران ایرانی در عراق و زائران عراقی در ایران باشد. 
گفتنی است یک هیات از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران به سرپرستی فلاح جوشقانی معاون وزیر ارتباطات یکشنبه شب برای مذاکره و هماهنگی پشتیبانی ارتباطاتی و مخابراتی در مراسم اربعین وارد بغداد پایتخت عراق شد. 
طبق آمارهای رسمی منابع عراقی حدود 14 میلیون زائر از جمله دو میلیون زائر ایرانی در پیاده روی زیارت اربعین پارسال شرکت داشتند.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 195
رمزت رو فریاد بزن بانک صنعت و معدن هفدهمین سالگرد تاسیس بانک اقتصاد نوین پست بانک ایران موسسه اعتباری ملل بانک خاورمیانه