سازمان خصوصی سازی خانه پارسیان ، عبور از رمز عبور خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار از خاک سرزمینم مهر تو قد کشیده نقش فناوری اطلاعات در تحقق افق 1404 ایران بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 451477 تاریخ : 1397/12/23-14:13:13
,6,
خدمات امداد نوروزی سایپا از25اسفند آغازمی شود

مدیرعامل شرکت سایپا یدک:

خدمات امداد نوروزی سایپا از25اسفند آغازمی شود

مدیرعامل شرکت سایپا یدک از آغاز طرح خدمات امداد نوروزی گروه خودروسازی سایپا، با بیش از هزار و 700 خودرو امدادی از 25 اسفندماه در سراسر کشور خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، بهزاد پناهی روز پنجشنبه در حاشیه آیین افتتاح طرح خدمات امداد نوروز 98 گروه خودروسازی سایپا، در جمع خبرنگاران افزود: این طرح از 25 اسفند تا 17 فروردین ماه سال 98 در تمام استان ها به اجرا درمی آید.

وی با بیان اینکه هموطنان برای دریافت سریع خدمات امدادی گروه خودروسازی سایپا در سراسر کشور می توانند با شماره تلفن 096550 تماس بگیرند، گفت: تمام تلاش ما این است که با اولین تماس مشتریان خودروهای امدادی ما در کمتر از 30 دقیقه در محل حضور پیدا کنند.
مدیرعامل شرکت سایپا یدک افزود: در این طرح گروه امداد خودرو سایپا به تمام خودروهای این گروه که دارای گارانتی هستند به صورت رایگان امداد رسانی خواهد کرد و طبق دستور مدیرعامل شرکت سیایپا مقرر شده خدمات امدادی ما به خودروهای گروه سایپا که کمتر از 5 سال از تولید آن گذشته نیز به صورت رایگان انجام شود.
در ادامه این مراسم رئیس ستاد طرح امداد نوروزی گروه سایپا گفت: آموزش های مورد نیاز به تمام پرسنل فعال در این طرح ارائه شده تا بر اساس نظام مشتری مداری بتوانیم در ایام تعطیلات نوروزی در سراسر کشور خدمات امداد رسانی را به خوبی انجام دهیم.
عباس فخاریان افزود: هرچند که در اجرای این طرح اولویت ما امداد رسانی به خودروهای گروه سایپا خواهد بود، اما هر هموطنی در ایام تعطیلات نوروزی با خودروهای امدادرسان سایپا تماس بگیرد، همکاران ما نسبت به خدمت رسانی اقدامات لازم را به عمل خواهند آورد.
رئیس ستاد طرح امداد نوروزی گروه سایپا افزود: در این طرح ارائه خدمات امدادی گروه خودروسازی سایپا به مدت 21 روز شبانه روزی خواهد بود و هموطنان در هر استانی که نیازمند خدمات باشند با تمام توان امداد رسانی خواهیم کرد.
در این مراسم که با حضور سید جواد سلیمانی مدیرعامل شرکت سایپا ، سردار محمد رضا مهماندار رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و بسیاری از مدیران این شرکت حضور داشتند نخستین گروه از خودروهای امدادی طرح نوروزی گروه خودرو سازی سایپا عازم محل ماموریت خود شدند. ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 222
رمزت رو فریاد بزن موسسه اعتباری ملل بیمه جامع مجتمع های مسکونی بیمه پارسیان اقشار جدید برخوردار از حمایت های تأمین اجتماعی بانک صنعت و معدن پست بانک ایران بانک خاورمیانه