بیمه آسیا ، تخفیف به مناسبت هفته دولت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 520517 تاریخ : 1399/07/09-16:56:27
,15,
خدمات «ارتباط با مشتریان ایرانسل ویژه ناشنوایان» افتتاح شد

برای نخستین بار در ایران؛

خدمات «ارتباط با مشتریان ایرانسل ویژه ناشنوایان» افتتاح شد

ایرانسل برای نخستین بار در ایران، خدمات پیشتیبانی ویژه ناشنوایان ارائه کرد. مراسم راه اندازی آزمایشیِ «خدمات ارتباط با مشتریان ایرانسل، ویژه ناشنوایان» صبح چهارشنبه 9 مهر ماه 1399، همزمان با روز جهانی ناشنوایان برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی ایرانسل، اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، در راستای مسؤولیت اجتماعی خود، برای نخستین بار در ایران، این امکان را فراهم کرده است تا مشترکان ناشنوا بتوانند از طریق ارتباط ویدیویی با کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان، با استفاده از «زبان اشاره»، پشتیبانی لازم را دریافت کنند. این خدمات در حال حاضر به صورت آزمایشی ارائه شده و در آینده نزدیک، امکان ارائ? آن به تمام جامعه ناشنوایان وجود خواهد داشت.

این مراسم با حضور دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل و جمعی از اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران ایرانسل و نیز نمایندگان انجمن های مردم نهاد فعال در حوزه ناشنوایان و جمعی از اصحاب رسانه، در مرکز شبانه روزی ارتباط با مشتریان ایرانسل برگزار و به صورت زنده از اپلیکیشن لنز ایرانسل پخش شد.

مدیرعامل ایرانسل در این مراسم طی سخنانی، ضمن تبریک روز جهانی ناشنوایان به جامعه ناشنوا و کم شنوای کشور، گفت: نام گذاری این ایام، در واقع به منظور گرامیداشت و یادآوری به همه اقشار جامعه، نسبت به این موضوع است و امروز که روز جهانی ناشنوایان است، طبیعتاً به ما یادآوری می کند که مسؤولیت ما در قبال این بخش از جامعه چیست تا در خلال همه فعالیت های جاری کسب وکارمان، وقت بگذاریم و اهمیت دهیم و منابع لازم را برای توسعه خدمات این بخش از جامعه صرف کنیم.

وی در ادامه با اشاره به پیشگامی ایرانسل در توسعه خدمات نسل جدید تلفن همراه در کشور، از جمله نسل های سوم و چهارم تلفن همراه، شکسته شدن سد انحصار در این مورد و فراهم شدن زمینه برای ارائ? خدمات نوین را ماحصل تلاش مجموعه کارکنان ایرانسل دانست و ابراز امیدواری کرد که با توسعه نسل پنجم تلفن همراه با پیشگامی ایرانسل، امکان ارائه هر چه بیشتر خدمات نوین به تمام مشترکان ایرانسل فراهم شود.

عباسی آرند افزود: با توسعه پرشتاب فناوری، حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات نیز در زمره حوزه هایی است که متناسب با شرایط جامعه، در حال توسعه است و ظرفیت هایی را فراهم می کند تا بخشی از آحاد جامعه که دارای محدودیت هایی هستند، نیز خدمات لازم را دریافت کنند.

وی افزود: جامعه عزیز ناشنوایان، شاید در ظاهر محدودیتی در بخشی از حواس پنجگانه داشته باشند، ولی در عمل توانمندی های بیشتری در سایر حوزه ها دارند و ما امروز تلاش می کنیم تا با راه اندازی خدمات ویژه این عزیزان، بخشی از محدودیت ها را برطرف کنیم تا ناشنوایان و کم شنوایان عزیز هم بتوانند توانمندی خود را در بستر جدید، بیش از پیش به کار گیرند.

مدیرعامل ایرانسل گفت: معمولاً کسب وکارهای خصوصی و دولتی، سعی دارند در کنار خدمات اصلی، خدماتی را هم در حوزه مسؤولیت اجتماعی ارائه دهند و هم اکنون شرکت های پیشرو در دنیا، این موضوع را در تمام رده های سازمان مطرح کرده اند. در کشور ما هم جا دارد که کسب وکارهای بزرگ، خدمات خود را طوری گسترش دهند که آحاد جامعه بتوانند از این خدمات استفاده کنند. ایرانسل هم در این زمینه، به سهم خود، در حوزه مسؤولیت اجتماعی شرکتی، خدمات مختلفی را به جامعه ارائه کرده است.

وی با بیان اینکه خدمات ویژه ناشنوایان ایرانسل، در حال حاضر به صورت آزمایشی ارائه شده است، تأکید کرد که با دریافت بازخوردها، در 13 آذرماه همزمان با روز جهانی معلولان، این خدمات به صورت دائمی ارائه می شود.

عباسی آرند با اعلام آمادگی ایرانسل برای انتقال تجربه و نیز در دسترس قرار دادن این نوع از خدمات به سازمان های خدمات عمومی و سایر شرکت های متقاضی، ابراز امیدواری کرد که در کشور، امکان ارائه خدمات شایسته و قابل قبول در همه ابعاد، برای اقشاری که در ظاهر دارای محدودیت هستند، فراهم شود تا هیچ قشری احساس کمبود و تفاوت در دریافت خدمات نداشته باشد.

مدیرعامل ایرانسل تأکید کرد: مسلماً توسعه و گسترش هر چه بیشتر خدماتی از این قبیل، نیازمند همکاری و تعامل بیش از پیش ایرانسل و سازمان بهزیستی کشور است. به دلیل همزمانی با برنامه های روز ملی ناشنوایان، امکان حضور مدیران محترم این سازمان در مراسم امروز فراهم نشد. توسعه این گونه خدمات را در قالب کارگروه های مربوطه در تعامل با سازمان بهزیستی، پیگیری خواهیم کرد.

وی همچنین در پاسخ به پرسش یکی از خبرنگاران حاضر در مراسم، گفت: ایرانسل از نظر فنی این آمادگی را دارد تا خدمات ارتباط با مشتریان خود را به طور کامل به صورت ویدیویی ارائه دهد؛ ولی طبعاً اولویت در این زمینه با قشر ناشنوا است، زیرا به دلیل استفاده از زبان اشاره، ناگزیر به استفاده از بستر ویدیویی هستند.

در این مراسم، همچنین در سخنان مهندس محمدعلی مقدم، معاون ارتباط با مشتریان و مهندس امین سرتیپی، مدیر ارشد سرمایه گذاری اجتماعی ایرانسل، ضمن تشریح جزئیات و فرایند ارائه خدمات به جامعه ناشنوا، بر این نکته تأکید شد که هم افزایی و ارتباط با انجمن ها و سازمان های مردم نهاد، می تواند اتفاق خوبی را در زمینه ارائه خدمات با همه اقشار جامعه رقم بزند.

آقای حامد عابدین زاده، رئیس هیأت مدیره «انجمن خانواده ناشنوایان» نیز با سپاس از ایرانسل و دکتر عباسی آرند برای ارائه این خدمات ویژه، ابراز امیدواری کرد که سایر سازمان ها هم در این زمینه از ایرانسل الگوبرداری کنند.

همچنین خانم محبوبه حلاجیان، مدیر کمیته بانوان «شبکه ملی ناشنوایان ایران»، ضمن سپاس از ایرانسل برای ارائه خدمات ویژه ناشنوایان، پیشنهاد داد که ایرانسل خدماتی را فراهم کند تا مترجمان ویژه ناشنوایان بتوانند در هنگام ارائه خدمات مختلف اینترنتی، به عنوان دستیار این قشر از جامعه در دسترس قرار گیرند.

در بخش پایانی این مراسم، با حضور مدیرعامل ایرانسل و نمایندگان جامعه ناشنوایان، خدمات مشتریان ایرانسل، ویژه ناشنوایان، به صورت آزمایشی افتتاح شد و یکی از مشترکان ناشنوا، از طریق ارتباط ویدیویی با کارشناسان ایرانسل، پشتیبانی لازم را دریافت کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران