سازمان خصوصی سازی طرح اعتباری نوید پارسیان خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت یک سرویس خوب؛ سرآغاز پیروزی همراه بانک تمام عیار بیمه تجارت نو موسسه اعتباری کوثر
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
شماره: 399781 تاریخ : 1397/07/30-17:28:06
,10027,
خبرهای خوبی از صنعت بیمه به گوش می رسد

انارکی محمدی:

خبرهای خوبی از صنعت بیمه به گوش می رسد

صنعت بیمه باید نقش موثر خود را در توسعه اقتصادی کشور ایفا کند و نمایندگان مجلس برای برطرف کردن موانع این صنعت آمادگی کامل دارند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه مرکزی، احمد انارکی محمدی  نماینده مردم رفسنجان و انار، با اعلام این مطلب می گوید: با وجود تحریم ها و مشکلات اقتصادی خبرهای خوبی از صنعت بیمه به گوش می رسد.

وی آزادی زندانیان دیه را یک دستاورد بزرگ اجتماعی ارزیابی می کند و می گوید: همین که زندانی دیه در زندان های کشور نداریم از عملکرد مناسب صنعت بیمه حکایت دارد.
این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به آمار بالای تصادفات و خسارات جانی در جاده های کشور، می افزاید: باید در کنار فعالیت های فرهنگسازانه صنعت بیمه و توسعه بازار به مسائلی که ضریب خسارات را بالا می برد نیز توجه داشته باشیم که کیفیت پایین خودروهای تولید داخل یکی از مهمترین این مسائل است.
وی در پایان می گوید: توقع از صنعت بیمه زمانی منطقی است که زمینه های رشد و توسعه آن فراهم شده باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:
Memory usage: 200
!تسهیلات شما آماده است اپلیکیشن پرداخت صاپ کسب رتبه یک توانگری مالی توسط بیمه سرمد موسسه اعتباری ملل پست بانک ایران بانک خاورمیانه