زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 490390 تاریخ : 1398/06/12-14:03:08
,5,4,
خالد الفالح از ریاست آرامکو برکنار شد

خالد الفالح از ریاست آرامکو برکنار شد

غول انرژی عربستان سعودی، آرامکو، در حرکت به سوی ارائه عمومی سهام، رئیس جدیدی خواهد داشت که جایگزین وزیر انرژی، خالد الفالح، خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سی‌ان‌بی‌سی، غول انرژی عربستان سعودی، آرامکو، در حرکت به سوی ارائه عمومی سهام، رئیس جدیدی خواهد داشت که جایگزین وزیر انرژی، خالد الفالح، خواهد شد.

فالح که تا به حال نوک پیکان حرکت به سوی ارائه عمومی سهام شرکت آرامکو در نظر گرفته می‌شد، اخیراً به علت حرکت کند این شرکت عربی به سوی تغییر ساختار، به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

فالح در توییتی اعلام کرد که با یاسر عثمان الرومایان، رئیس صندوق سرمایه‌گذاری عمومی، جایگزین خواهد شد. او به الرومایان برای این سمت تبریک گفت و برای او آرزوی موفقیت کرد.

این اخبار تنها چند روز پس از آن مطرح می‌شود که عربستان سعودی اعلام کرد وزارت صنعت و معدن را از وزارت انرژی جدا می‌کند. اقدامی که بسیاری از تحلیل‌گران آن را کاهش نفوذ فالح می‌دانستند. هرچند او رئیس وزارت انرژی باقی خواهد ماند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
بانک سپه ، نخستین بانک ایرانی نشان بانک ، شروع یک زندگی دیجیتال طرح آرامش پست بانک ایران